Майже півтисячі любителів бігу взяли участь у щорічній естафеті «Полтавського вісника»

Учора відбулася традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник». Цьогорічний спортивний захід присвятили Дню міста.

Як і щороку, в естафеті взяли участь найспортивніші представники полтавських шкіл, професійно-технічних училищ, технікумів, коледжів та вищих навчальних закладів. Загалом дистанцію пробігли близько 500 учасників. Молоді спортсмени стартували від парку культури та відпочинку «Перемога».

З найкращими побажаннями до учасників звернулася начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас:

— За доброю традицією, ми з вами збираємося в прекрасні осінні дні, щоб показати, що наше місто спортивне. Сьогодні ви продемонструєте свою майстерність, спритність, покажете командний дух. Бажаю вам успіху, легкої спортивної доріжки та гарних результатів!

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас

Заступник редактора газети «Полтавський вісник» Віталій Скобельський розповів, що участь в естафеті щорічно бере багато дітей. Таким чином, продовжуємо гарну спортивну традицію:

— Уже багатьох з цих дітей знаєш. Свого часу вони бігали за молодшу школу, потім за старшу, пізніше за ПТУ чи за технікум, хтось за інститут чи університет, а хтось вже закінчив ВНЗ і вже працює. Їм ця естафета дала гарний заряд.

Так, у змаганні серед молодших школярів перемогу здобула гімназія № 21, серед старших — учні гімназії № 33. Останні розповіли, що в естафеті перемагають не вперше:

— Ми переможці вже п’ятий рік поспіль. Нам не звикати, — говорить учень 33-ої гімназії Михайло Садовий. — Секрет перемоги не тільки у фізичній підготовкці, а й у командній грі. Треба допомагати один одному, адже підтримка дуже важлива.

Серед дівчат профтехучилищ першість здобула команда ПТУ № 31, серед хлопців — команда Професійного ліцею. У протистоянні коледжів і технікумів перемогу здобула команда Політехнічного коледжу. Не вперше серед команд вишів першість здобули студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Вручення призів переможцям естафети Вручення призів переможцям естафети

Переможців нагородили кубками та сертифікатами на передплату газети «Полтавський вісник».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради