Майже 8 мільйонів гривень виділено з міськбюджету пільговикам та громадським організаціям

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради було прийнято рішення про виділення понад семи мільйонів гривень на матеріальну допомогу незахищеним категоріям населення та благодійним організаціям.

Зокрема,  177 тисяч гривень виділено для виплати матеріальної допомоги сімом мешканцям міста за особистими зверненнями. По тисячі гривень отримають учасники бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення – мешканцям міста Полтава. По дві тис.грн виділено двом родинам, в яких померли учасник бойових дій (воїн – інтернаціоналіст) та учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії.

Двадцять тисяч гривень матеріальної допомоги отримає родина на лікування дитини з онкологічною патологією.

Найбільша стаття витрат – це матеріальна допомога медикам. До професійного свята особи, що працюють у закладах, установах, громадських та інших організаціях галузі охорони здоров’я отримають по 600 гривень. Загальна сума виплат складе 7 млн. 300 тис.грн.

Крім того, реабілітаційний центр «Вихід є» отримає 120 тисяч гривень, а ГО «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» – 190 тисяч гривень для проведення реабілітації дітей-інвалідів до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації (лікування) в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець. 

Полтава допомога