Людям з вадами зору стане легше захищати свої права

Відтепер люди з вадами зору зможуть дізнатися про безоплатну правову допомогу та про те, як захистити свої права. Для них надрукували буклети шрифтом Брайля.Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту « Доступна та якісна правова допомога в Україні » та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик».

За словами менеджера проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксани Кікоть, 30 000 примірників буклетів, видрукуваних шрифтом Брайля, розповідають про види безоплатної правової допомоги та будуть розповсюджені до обласних організацій Українського товариства сліпих (УТОС), до навчальних закладів для дітей з вадами зору, реабілітаційних та навчально-інформаційних закладів УТОС, а також до бібліотек УТОС у всіх регіонах України.

Крім того, буклети отримають центри та бюро правової допомоги для своєї правопросвітницької діяльності серед відповідних цільових груп.

Як наголошують учасники проекту, у випадку додаткових потреб центрів та бюро правової допомоги в регіонах, а також організацій УТОС та інших організацій, котрі опікуються людьми з вадами зору, – можливе додаткове тиражування цих інформаційних буклетів. Для отримання буклету необхідно звернутися до офісу із запитом за тел:+38 (044) 331-01-82 або надіслати лист на e-mail: office@qala.o.u.Ga

Читайте також, чому люди з особливими потребами стають домашніми бранцями