Львів’яни ошукали полтавську фірму на півмільйона гривень

Головне управління Національної поліції у Львівській області Головне управління Національної поліції у Львівській області

Полтавська фірма віддала львів’янам півмільйона гривень за 44 тонн цукру, який так і не отримала

Львівське товариство мало поставити полтавського 44 тонни цукру. Після отримання півмільйона гривень керівник та бухгалтер підприємства зняли з рахунків кошти, а товар так і не поставили. Їм вже оголосили про підозру і невдовзі висунуть обвинувачення. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

У липні минулого року до правоохоронців за допомогою звернувся керівник одного з ТОВ, зареєстрованого у Полтавській області. За словами заявника, підприємство хотіло придбати 44 тони цукру. Серед інтернет-оголошень покупець знайшов постачальника — львівське ТзОВ. Воно пропонувало найнижчу ціну на продукцію. Сторони уклали договір на постачання цукру і полтавське підприємство проплатило львівському 517 тисяч гривень.

Продавець отримавши кошти, а товар покупцю так і не поставив. Натомість керівники львівського ТзОВ перевели отримані гроші на інший рахунок і більше на зв’язок з партнерами не виходили. Зрозумівши, що став жертвою шахраїв, підприємець з Полтавщини звернувся за допомогою до правоохоронців.

За даними реєстру судових справ, до цієї справи причетне львівське ТОВ «Науково-технічна виробнича компанія «ТА-Сільвер Фінанс Груп». Згідно з даними Мін’юсту, основним видом діяльності фірми є допоміжна діяльність у сфері транспорту. Її засновником є Бобокалон Сатторов, а керівником — Оксана Свинцило.

Постраждалою фірмою є глобинське ТОВ «Торговий дім «Біопрепарат». Її власником та директором є кременчужанин Ігор Огриза. Він виробляє корми, пестициди, торгує с/г та текстильною сировиною, живими тваринами, напівфабрикатами, тютюном, насінням, цукром, шоколадом, паливом, рудою та хімічними продуктами.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.190 (шахрайство) та ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Під час досудового розслідування поліція встановила, що до вчинення злочину причетні керівник та бухгалтер львівського підприємства. Наразі їм повідомили про підозру у вчиненні злочинів і невдовзі обвинувальний акт щодо них передадуть на розгляд суду.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»