Лікарні Полтавщини отримають 42 сучасних апарати ультразвукової діагностики

Вартість отриманих медичних апаратів LOGIQ F8 — майже 1 мільйон доларів.

Поставка відбулася у рамках субпроекту Полтавської області «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Протягом цього та наступного тижня обладнання доставлять та встановлять у міських лікарнях Полтави, Кременчука і Горішніх Плавнів, в кожну центральну районну лікарню, а також у Полтавську обласну клінічну лікарню ім. М.В. Скліфосовського та обласний клінічний кардіологічний диспансер.

Техніку буде розмитнено в найкоротші терміни Техніку буде розмитнено в найкоротші терміни

Сучасний апарат УЗД Сучасний апарат УЗД

Поставлені апарати підвищать рівень діагностики хворих. Директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак зазначив, що головне завдання управління на сьогоднішній день — зробити якісну медицину доступнішою для кожного мешканця області, а медперсонал навчити працювати за європейськими стандартами, використовуючи новітнє обладнання.

Також керівник управління подякував голові Полтавської ОДА Валерію Головку за підтримку в реалізації даного проекту.

— Ми отримали першу партію апаратів УЗД за програмою Світового банку. Загалом передбачається виділення 40 мільйонів доларів на закупівлю обладнання для Полтавщини, — повідомив Валерій Головко. — Цю процедуру ми пройшли дуже важко. Минулий рік присвятили процедурним питанням, а цьогоріч почали отримувати обладнання.

Валерій Головко розповів про подальші поставки медичного обладнання Валерій Головко розповів про подальші поставки медичного обладнання

Наступна партія техніки, яка надійде в рамках програми, призначатиметься для лікування серцево-судинних захворювань. Як повідомив очільник області, наступного року передбачається велика поставка обладнання для нового кардіологічного центру, який зараз будується:

— Полтавська область відстояла позиції як пілотна і передова у цьому напрямку. Ми отримали 25% від всеукраїнської суми — на фінансування медичного обладнання Полтавщини.

Валерій Головко попрохав Віктора Лисака зробити все можливе, щоб процедура розмитнення техніки пройшла якнайшвидше і в найкоротші терміни вона почала працювати для жителів області.

Прес-служба Полтавської ОДА