«Ланцюг Єдності» в Полтаві

23 червня мешканці Полтави змогли долучитися до всеукраїнської акції єднання «Ланцюг Єдності» та залишити свої підписи та побажання на 10-метровому Прапорі Єдності.

 

21 23

Волонтери та благодійники, взявшись за руки, також утворили Живий Волонтерський Ланцюг Єдності, який мав на меті продемонструвати українським воїнам, що в них є надійний тил. Після цього був розгорнутий 10-метровий український прапор, на якому усі охочі могли розписатися та залишити послання для військових. До цього прапор був у Сєвєродонецьку та Маріуполі. Далі він поїде до Кременчука та інших міст України, а 24 серпня, до Дня незалежності прибуде до Києва.

ScwEWg5f0Kk VhQsQ1gcl8Y u76n6Y0wlfI

Майстрині, які створюють вироби до благодійних ярмарків, виготовили для кожного волонтера брошки із квітів та гільз. Також проводилось багато конкурсів, вікторин та аукціонів, співали українських пісень, куштували страви польової кухні тощо. Ми підловили хлопців з гурту “Сен-Тропе” – вони виялися уже щирими і комунікабельними.

fu2cdwMpi_k SNrs17PNjZ8

Колектив нашого громадського об’єднання не залишився осторонь та став співучасником заходу. Для багатьох волонтерів та активістів подія дала можливість не поспілкуватися один з одним, але й познайомитись, так би мовити, вживу. Бо через насичену діяльність більшість активістів знали один про одного із соціальних мереж або через публікації в пресі. Тепер же, після знайомства вживу, простіше буде скоординувати зусилля та виробити спільний план дій.

NLDXTIy4jjY

.

PVar_XgTLGg

 

.

FM33L4lU6Cc

.

 

_ahwJoVgmow