Лаборанта, який здав в ломбард 8 шкільних ноутбуків, судитимуть в Октябрському райсуді

Прокуратура направила до суду справу стосовно лаборанта, який виніс з полтавської школи 8 ноутбуків і здав до ломбарду

Полтавська місцева прокуратура направила до Октябрського райсуду Полтави обвинувальний акт щодо 24-річного жителя міста, який виніс зі школи техніку та продав її до ломбарду. Цим він завдав збитків Полтавській школі-інтернату № 1 та двом її працівникам. Про це поінформував прокурор вищезгаданої прокуратури Сергій Дяченко.

— Восени 2016 року зловмисник влаштувався працювати лаборантом до школи-інтернату. У ході своєї діяльності він мав доступ до комп’ютерної та цифрової техніки, а також можливість ремонтувати і налаштовувати її вдома. Проте, замість обіцяного ремонту, молодик відносив техніку до ломбарду, а гроші витрачав на власні потреби. Таким чином, зловживаючи довірою своїх колег, лаборант поцупив з інтернату 8 ноутбуків, 4 комп’ютерні монітори та іншу техніку, — розповів прокурор.

Крім цього, під приводом налаштування програмного забезпечення полтавець заволодів особистими речами працівників закладу — мобільним телефоном та ноутбуком.

Упродовж 3 місяців такої роботи школі-інтернату та 2 її працівникам було завдано збитків на загальну суму 59 тис. грн.

За даними реєстру судових справ та офіційного сайду Октябрського райсуду, полтавця Євгена М. підозрюють у тому, що він виніс зі школи наступну техніку.

  • 8 ноутбуків, серед яких Asus, Toshiba Satellite K5, Lenovo IdeaPad та Benq Joybook R 56-U21;
  • 4 монітори Philips;
  • мобільний телефон Lenovo A328;
  • катридж Canon 425 Starter;
  • жорсткий диск;
  • вінчестер;
  • відеокамера JVC.

Усе це чоловік відніс до ломбардів «Климчук і Компанія «Ломбард Капітал», «УМВК і компанія», «Чесний Ломбард» або продав третім особам.

Довідково: Євген М. обвинувачується за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно), ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно), ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене повторно) КК України.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»