Квест_Незалежності: юні полтавці знайшли щось неймовірне на вулицях Полтави

«На кожній локації стояв наш волонтер і давав завдання командам. Вони мали із чотирьох тверджень про людину, в честь якої названа вулиця, обрати хибне. Якщо їм це не вдавалося, учасники мали виконати додаткове завдання: заспівати українську пісню, віджатися, присісти, повторити скоромовку, згадати слова відомих віршів класиків, скласти гасла української держави й прочитати їх задом-наперед, порахувати літери в гімні України тощо. Зізнаюся, коли ми готували матеріали до квесту, для себе також дізналися багато нового про відомих українців. Думаю, учасники для себе також зробили чимало відкриттів», – каже Наталія Страшко, співорганізаторка.

Загалом, участь у пішому квесті взяли 26 команд, а це близько 75-ти учасників.

«Ми неймовірно втомилися, спека у серпні таки дає про себе знати. Але задоволені», – кажуть дівчата з команди «Денсери».

«Сьогодні стільки нового дізналися! Наприклад те, що Богдан Хмельницький дуже любив каву і скуштував її раніше, аніж європейці. І що Мазепа зовсім не вживав спиртного і дуже не любив суперечок: хворів по два тижні після того, як доводилося з кимось посваритися. Такі квести більше дають знань, аніж отримуєш на уроках», – кажуть учасники команди «Кчау».

Переможців квесту визначали під вечір у Прирічковому парку. Ними стали команди: Кчау, Смішарики, L.A.V.D. Вони отримали сертифікати в “Кавун”, квитки від кінотеатру Мультиплекс, сертифікати від брендового магазину одягу та вхідні квитки до аквапарку “Ріо”.

Вітаємо переможців і віримо, що саме молодь здатна змінити Україну!

Ольга Гладченко