Кулач приніс «Ворсклі» перемогу у матчі із «Вождовацем»

На перший тайм «Ворскла» вийшла у наступному складі: Шуст, Саків, Чеснаков, Даллку (к), Сапай, Ребенок, Скляр, Габелок, Одарюк, Мисик, Сергійчук.

Рахунок у грі відкрили сербські футболісти – на 13-ій хвилині відзначився Єсіч. Незабаром «Ворскла» зусиллями Володимира Одарюка зрівняла рахунок – 1:1.

У другому таймі полтавська команда повністю змінила склад: Шуст (Каневцев, 68), гравець на перегляді, Мартиненко, Гіоргадзе, Пердута, Васін (Шаповал, 78), Шарпар, Кравченко, Кобахідзе (к), Кулач (Кадимян, 67), Коломоєць.

На 51-ій хвилині Владислав Кулач реалізував пенальті та приніс команді перемогу – 2:1. Нагадаємо, за кілька днів до гри Кулач приєднався до партнерів на зборах. Уболівальники переймалися відсутністю ключового гравця команди, проте тепер фани можуть бути спокійними – «Ворскла» повідомила про продовження на рік оренди нападника. Нагадаємо, минулого року Кулач забив за команду п’ять м’ячів, зокрема, відзначився красивим голом у переможній грі із «Зорею».

Після матчу свої коментарі щодо гри дали новачки “Ворскли” – захисник Євген Мартиненко та воротар Данило Каневцев.

– Колектив тут чудовий, прийняли одразу, вливаюсь вже як повноцінний член команди, – сказав Каневцев.

– Дуже круто! Навіть не очікував, що команда так прийме, нібито свій був постійно тут. Тільки подякувати хочу хлопцям за підтримку! – додав Євген Мартиненко.