Куди піти у Полтаві? Традиційна афіша заходів цього вікенду

Культурні заходи

1.12 — 16:00 – Drink & Draw. Творчість в абсолютно новому форматі! Арт-центр ZELO, Пушкіна, 133. Drink & Draw – це художня сесія з натурницею, напоями, атмосферною музикою та творчим спілкуванням. Такий формат творчих зустрічей давно зарекомендував себе в Америці та Європі. Творчі сесії, під час яких ви можете вдосконалити свою майстерність з анатомічного рисунку, а знайомство з новими людьми у незвичній атмосфері розширить коло близьких по духу людей

Реєстрацію учасників вже розпочато: https://goo.gl/forms/sllIJDglzr11GqHu1

1.12 — 19:00 – Muza-Bar Club & Restaurant. День народження гурту #HashTag

1.12 — 18:00 – Terry’s Winter concert. ATLAS ILH, Шведська, 6.

1-го грудня 2018 року буде справжнє свято для школи ATLAS ILH – наш шановний колега, викладач з великої літери і чудова добродушна людина, наша знахідка у колективі – Терранс – 2 роки, як працює з нами в Україні! Терранс примандрував до нас із Чікаго і закохався в нашу Полтаву, в наших людей, в нашу культуру. А ми захопилися його талантом, творчістю, відповідальним та якісним підходом до студентів та колективу. Терранс завжди на позитиві, він співає в учительській, він не може бути спокійним, якщо у когось навкруги поганий настрій він обовязково спробує розвеселити!
І от 1-го грудня буде концерт для Терранса і від Терранса в нашому мовному центрі!
Хто ще не знає, Терранс більше 10 років, до приїзду в Полтаву був виконавцем Симфонічного Хору Чікаго, за цей час хор, в якому співав Теранс був номіноввний на три Греммі! Терранс сам пише пісні, грає на гитарі і одну із пісень він написав про Полтаву! Щоб почути цю пісню і познайомитися з Террансом особисто завітайте до нього на концерт!
В суботу 1-го грудня 2018 року в нашому мовному центрі за адресою Шведська, 6 о 18.00 тривалість півтори-дві години.
Виконуватимуться пісні Террансом живий звук! Будуть народні американські пісні та рок-легенди – Dougie McClean, Joni Mitchell, Jethro Tull, and Cat Steven.
Вартість вхідного квитка лише 50 грн, в подарунок кожному гостю кава від нашої кав`ярні ATLAS – Happy Coffee!

Вхід по попередній реєстрації за номером 050 511 88 53

1.12  — 17:00 — Speaking Club Human, HUMAN пространство роста, Пилипа Орлика 20/1. Навчати живий, спонтанній мові вас буде Вейд.
Від нього ви почуєте відомі американські жарти. Нарешті зрозумієте, як правильно говорити -th-, так щоб язик не прикушувати.
І до речі, у вас вже є спільне захоплення з Вейдом. Він буде вчитися разом з вами. Вейд зараз вивчає російську і українську мову, тому ваша допомога йому не завадить;)
Тривалість: 90 хв.
Вартість: 100 грн (можна відвідувати разово, тому що це не курси).

Запис телефоном обов’язкова: +38097 166 0625

2.12 — 12:00 – Міжнародний фестиваль поезії у Полтаві. Музей-садиба Короленко.