Кременчужанин отримав умовний термін за зберігання гранат у своїй квартирі

Рік умовно дали 42-річному кременчужанину, у будинку якого лікарі швидкої знайшли гранати

Крюківський райсуд Кременчука виніс вирок кременчужанину Геннадію Калініну, який зберігав удома гранати. Йому призначили умовний строк — один рік. Рішення виносив суддя Іван Дядечко. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ та офіційного сайту суду.

Нагадаємо, гранати у квартирі по вул. Правобережній у Кременчуці знайшли лікарі швидкої, яких наприкінці грудня викликав 42-річний Геннадій Калінін. Вони повідомили про це у поліцію.

У Кременчуці в квартирі знайшли гранати

Згідно з даними реєстру судових справ, чоловік викопав 2 боєприпаси у лісосмузі навесні 2016 року. Схожі на гранати Ф-1 предмети були без запалів. Геннадій Калінін висипав з їх корпусу вибухову речовину на основі тротилу і пофарбував.

Під час слідства, у лютому 2017 року обвинувачений уклав із прокурором угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд. Згідно з вироком, кременчужанина засудили до 3 років ув’язнення з іспитовим строком 1 рік.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли мешканці Полтавщини отримують умовні терміни за придбання, зберігання та/або продаж зброї та боєприпасів. Два роки умовно призначили мешканцю Великобагачанського району, який хотів обміняти гранату РГД-5 на їжу та напої. Рік умовно отримав гранатометник, який вивіз з військової частини в зоні АТО 5 гранат та 92 патрони. Стільки ж призначили мешканцю Новосанжарського району за зберігання 6 кг пороху.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»