КРЕМЕНЧУК ПРОДОВЖУВАТИМЕ ПІДТРИМУВАТИ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХ РОДИНИ

5812

На засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати ухвалили Міську комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об’єднань на 2017 рік.

Як повідомляють у Кременчуцькій міській раді, на реалізацію заходів у рамках програми передбачено більше 6,5  млн гривень. Майже половина цієї суми буде спрямована на надання матеріальної допомоги вищезазначеним категоріям кременчужан. Окрім того, передбачено фінансування на надання пільги в розмірі 50-відсотків на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, на навчання учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, в вищих навчальних закладах м. Кременчука, пільгове харчування вихованців дошкільних навчальних закладів і загальноосвітніх навчальних закладів батьки яких є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення антитерористичної операції, додаткове фінансування на лікування в стаціонарних відділеннях міських лікарень учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (на період перебування годувальника в зоні АТО).
Міський голова Віталій Малецький наголосив, що Кременчук – одне з небагатьох міст в Україні, де надається реальна допомога учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, тощо. Сума передбачених видатків є неостаточною, за потреби її буде збільшеною.