Красиве життя за державний кошт обласного керівника лісгоспу Тараненка

Останні корупційні діяння обласного керівника лісгоспу вимушують нас розпочати низку акцій, щодо негайного відсторонення пана Тараненка

Не пройшло і тижня з останньої публікації про незаконне збагачення керівника обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка як ми отримали інформацію про наступні зловживання цього державного «менеджера».

Як виявилося, сім’я Юрія Тараненка живе на широку ногу, маючи нерухомість у Миргороді, Кременчуці та Полтаві. Всі об’єкти нерухомості зареєстровані або на дружину посадовця, або на його дітей. Так у Миргороді сім’я головного лісника має приватний двоповерховий будинок, у Полтаві декілька квартир в центрі, а в Кременчуці будинок старшої доньки. Є у посадовця дача на Півдні біля моря та нежитлове приміщення у Великій Багачці куплені дружиною, яка працює на простій посаді Миргородського лісгоспу.

Це все об’єкти нерухомі, а рухомий парк також вражає. Любов до дорогих автівок з’явилася у Юрія Тараненка після призначення на посаду керівника обласного лісгоспу. Про приватні авто мова вже не йшла. Маючи всього-на всього посаду керівника обласного управління він має службовий автомобіль Toyota Highlander. Вартість такого позашляховика близько 2-х мільйонів грн. А щомісячне обслуговування обходиться державному підприємству майже в 10 000 грн. Також вражає вартість гуми та ремонтів даного автомобіля.

В п’ятницю пан Тараненко погодив в Держагенстві лісового господарства купівлю ще одного позашляховика взамін розбитого Renault Duster, про який ми розповідали раніше.

Renault Duster Renault Duster

Хоча держустанова придбала рік тому нову Skoda Octavia 2016 р.в. Сам автомобіль використовується виключно у власних цілях сімейного підряду Тараненків.

З наведеної інформації зрозуміло, що Тараненко просто корінням вріс в корупційні тенета. Вже переплелося все: і власне майно, і державне. Нам не зрозуміло, де межа державного майна і корупційного зловживання?

Ми вже звернулися до заступника Генерального прокурора України та голови Державного агентства лісового господарства із заявами про злочин стосовно відвантаженого лісу в АТО, а тепер будемо звертатися до обласної прокуратури з проханням перевірити дану інформацію та вжити відповідних заходів.

Останні корупційні діяння обласного керівника лісгоспу вимушують нас розпочати низку акцій, щодо негайного відсторонення пана Тараненка із посади за численні прояви корупції та незаконного збагачення.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО