Концертна програма, спортивні змагання та розваги — як у Мачухівській громаді відзначили День молоді

23 червня в Мачухах на території мотобольного стадіону святкували День молоді. Організували концерт, змагання і розваги. Створили зони відпочинку як для дітей, так і для дорослих.

На території святкування для дітей поставили батути та точки продажу солодкої вати. Дорослим організували зону відпочинку, готували різні страви та охолоджені напої.

З п’ятої години вечора розпочалися спортивні змагання для дітей та дорослих. Винагорода за перемогу — улюблені ласощі дітей. Як розповів тренер Мачухівської команди з футболу Сергій Ткаченко, малеча брала активну участь у змаганнях. Саме він займався на святі спортивним дозвіллям:

— Провели змагання з дартсу, естафети на влучність та швидкість. Діти з радістю змагалися. Охочих зібралося багато, тому команди були в повному складі.

Концертна програма Концертна програма

Гості свята Гості свята

Розваги для молоді Розваги для молоді

Після спортивних змагань розпочався святковий концерт. Його організацією займалася спеціаліст гуманітарного відділу виконавчого комітету Мачухівської сільради Віра Бригида. Крім проведення концерту, вона також виступала на сцені, виконувала пісні, заряджаючи позитивом гостей свята.

Змагання малечі Змагання малечі

Батути для дітей Батути для дітей

— Це свято не за віком у паспорті. Головне, щоб люди відчували себе молодими. А в нас у громаді всі молоді та красиві, — говорить Віра Бригида.

На концерті співали пісні, танцювали, а також грали на барабанах. Після цього усі розважалися на святковій дискотеці. Планували зробити фаєр-шоу, проте його довелося скасувати у зв’язку з погодними умовами.

Прес-служба Мачухівської ОТГ