Концерт «Океану Ельзи» у Полтаві: 25 тисяч глядачів та втрачений голос Вакарчука

«Океан Ельзи» вперше за останні 4 роки у Полтаві «Океан Ельзи» вперше за останні 4 роки у Полтаві | Фото Дарини Синицької

Концерт «Океану Ельзи» у Полтаві відвідало 25 тисяч глядачів і попри, те, що у Вакарчука сів голос, його не скасували

Учора у Полтаві відбувся концерт відомого українського гурту «Океан Ельзи» в рамках української частини Світового туру. Колектив приїхав до міста вперше за останні 4 роки і провів захід на стадіоні «Ворскла».

За словами фронтмену гурту Святослава Вакарчука, на концерт прийшло 25 тисяч глядачів. Серед них були як, власне, полтавці, так і мешканці області. Стадіон був заповнений майже вщент, а у першій фан-зоні було тісно, що відзначив і сам Вакарчук.

Концерт розпочався на 50 хвилин пізніше від оголошеного часу (20:00). Виступ почали піснею «Майже весна», але з перших секунд його довелося припинити — у соліста сів голос. Поки він намагався його відновити, музиканти розважали глядачів. Хвилин за 20 на сцену повернувся Святослав Вакарчук, вибачився за голос і попросив глядачів почекати ще 20 хвилин.

Концерт гурту «Океан Ельзи» у Полтаві (2017.06.07) Уривки з концертних Instagram-відео полтавців

Відновити голос фронтмену так і не вдалося, тому він вирішив продовжити концерт.

— Мені пропонували скасувати або перенести концерт. Але я відмовився. Ми так давно не були в Полтаві. Я піду тільки, хіба що мене на носилках виноситимуть, — повідомив Святослав Вакарчук глядачам. — Мені кажуть: «Співай, Слава. Може розспіваєшся».

Так і вийшло. Колектив повністю змінив трек-лист, щоб розпочати із спокійних та низьких пісень, а потім перейшов до драйвових. Вже у середині виступу голос до виконався майже повністю повернувся. На радощах він «запалив» і під час виконання останньої пісні основної частини виступу — «Зелені очі» — поліз на бокове облаштування сцени, а в кінці зняв сорочку.

Фото Вікторії Квітки

У середині ж виступу Вакарчук звернув увагу на дівчину в інвалідній колясці, яка була під самою сценою. Він зробив із нею селфі і сказав, що весь концерт співатиме для неї.

Задоволені полтавці двічі викликали «ОЕ» на біс. Концерт закінчився виконанням гімну України. Його співали усім стадіоном. Святослав Вакарчук подякував полтавцям за шалену підтримку, а на своїй сторінці у Twitter відзначив, що не існує слів, щоб висловити вдячність.

Наступний концерт гурту відбудеться вже сьогодні, у Лисичанську Луганської області. Після закінчення туру колектив планує зробити перерву у своїй концертній діяльності.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»