Концерт до Дня молоді відбудеться не за кошти міського бюджету – О.Мамай

25 червня на стадіоні «Ворскла» відбудеться концерт за участю полтавських виконавців – фіналістів 7-го сезону талант-шоу Х-фактор гурту «Mountain Breeze» та зірок української естради: гурту «MMDANCE» та Макса Барських.

Крім того, під час концерту буде проведений розіграш велосипедів та автомобіля. Отримати запрошення на концерт можна в офісі політичної партії «Совість України», яку очолює міський голова Полтави Олександр Мамай.

Мамай в коментарях журналістам повідомив, що на власне концерт, подарунки та гонорари артистам гроші з міського бюджету не виділялися:

        

На сьогоднішній день на день молоді, щоб не було ніяких спекуляцій, повідомляю, стадіон «Ворскла» – це наша комунальна власність. Стадіон нам дають, сцену ми поставимо. Що стосується самих артистів, то вони запрошені за спонсорські кошти. Автомобіль і велосипеди  будуть також за гроші спонсорів.

Мамай наголошує, що його принципова позиція, щоб на самому заході не було ніякої політичної реклами, навіть його партії.

        

А те що проводить міський голова це свято і міський голова хоче взяти собі цю заслугу, що він проводить це для молоді, то будь ласка, сприймайте це як є. І я раджу всім міським головам теж проводити такі свята і теж на них піаритися, – говорить Мамай.

При цьому міський голова уточнює, що з міського бюджету на сьогодні непередбачено коштів на проведення цього свята. Проте, він не відкидає, що згодом може й доведеться «докласти» з бюджету близько ста тисяч гривень.