Конкурс Лесі Українки

27 лютого 2016 року у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувся конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, який, до речі, в цьому році вперше набув статусу Всеукраїнського!
Цей конкурс був започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер – Слиж (Торонто, Канада) та 10 років проводився в Автономній Республіці Крим Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Кримська філія) і Всекримським товариством зв’язків з українцями за межами України (Товариство «Україна – Світ») при сприянні Представництва Президента в АРК, державних і громадських організацій.
Минулого року цей конкурс вперше був успішно проведений за межами АР Крим, у Полтаві, та став справжнім святом для учнів і студентів Полтавщини! Біля 400 конкурсантів, їх учителі, викладачі та батьки стали учасниками дійства, що засвідчило неабиякий інтерес молоді до життя й творчості великої української поетеси Лесі Українки. А поїздка переможців до Гадяцького музею родини Драгоманових стала традиційним продовженням знайомства школярів та студентів з осередками збереження культурної спадщини письменниці та її родини на теренах України.

IMG_20160227_164813
Цього року, окрім представників Полтавщини, участь у конкурсі як очно, так і в он-лайн режимі, брали школярі та студенти з усіх куточків нашої країни.
«Громадське об’єднання Полтава» як минулого, так і цього року не могли оминути цю знакову подію своєю увагою, і тому знову долучилися до організації конкурсу. Наш представник – Клодій Ігор нагородив призом глядацьких симпатій у номінації «Аудіо-візуальний твір» учня 11го класу НВК «Паросток» Сергієнко Даніїла.
Дух творчості, дружби й добра став головною ознакою цього змагання. Це і невипадково, адже сама постать великої українки є прикладом для наслідування в умінні любити цей світ, свою рідну землю й ділом боротися за нове життя, утверджуючи насамперед духовні цінності!