Конкурс інвестиційних програм ДФРР: Новоселівська громада налаштована на перемогу

Новоселівська громада пильно стежить за проходженням конкурсу з відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2020 році.

Пріоритетне завдання Новоселівської сільської ради — забезпечення гідних умов життя мешканців нашої громади. Для цього необхідно організувати надання якісних і доступних послуг зі збирання, вивезення та утилізації побутових відходів.

З цією метою Новоселівською сільрадою для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році, подано проект «Поліпшення матеріально-технічного забезпечення КСП «Турбота» в рамках співробітництва територіальних громад» (15 травня 2019 р.)

Проектом передбачено придбання для потреб громади такої техніки:

  • машина дорожня комбінована МКДЗ-10 на шасі МАЗ-4381 з піскорозкидальним, поливо-мийним обладнанням, щіткою та снігоочисним відвалом — потрібна для поливу зелених насаджень, розчищення доріг, канав, ліквідації наслідків стихійних лих та снігових заметів, посипання доріг піщано-сольовою сумішшю;
  • автомобіль ГАЗель НЕКСТ-ДУЕТ подовжений — необхідна для оперативного збору відсортованих ТПВ з приймально-сортувальних платформ громад-партнерів та її транспортування в пункти прийому вторинної сировини у Полтаві для подальшої переробки.

Також це авто буде транспортувати щепоріз у будь-яку точку громад—партнерів для переробки відходів деревини;

  • щепоріз МБ-100БД — буде задіяний для подрібнювання відходів деревини — верхівок та гілля дерев в технологічну та паливну тріску (щепу) з їх подальшим використанням у господарстві.

Перемога в даному проекті дозволить значно зменшити об’єми відходів та ефективно використовувати природні ресурси, заощадити кошти на придбання паливних ресурсів (у громадах використовуються котельні, що працюють на альтернативному паливі). А також слугуватиме вирішенню проблем належного стану доріг, особливо в зимовий період, благоустрою територій, покращенню стану навколишнього природного середовища, розширенню спектру послуг, які комунальне підприємство зможе надавати на платній основі, що дозволить отримувати додаткові надходження від збуту вторинної сировини, отримувати прибутки та раціонально використовувати бюджетні кошти.

Ретельно стежимо і сподіваємось!

Людмила МАКАРЕНКО, голова Новоселівської ОТГ