Комунальники відреагували на скаргу читача «Полтавщини» і зрізали кущі на оглядовому майданчику

Читач «Полтавщини» вказав на проблему оглядових майданчиків в центрі міста. Один із них оперативно очистили від кущів, до іншого викликатимуть автовишку рятувальників

Читач-ветеран «Полтавщини» із нікнеймом Дядько звернувся до нас із скаргою на те, що оглядовий майданчик за Пам’ятником загиблим козакам (із панорамою на Хрестовоздвиженський монастир) закритий рослинністю. Високі пагони вже подолала там рівень загороджувального паркану. Не у найкращому стані перебував і оглядовий майданчик праворуч від Святоуспенського собору, із панорамою на Інститутську гірку — паростки акації закрили собою панораму.

Вид на Інститутську гірку: було

Вид на Інститутську гірку: стало

На скаргу оперативно відреагував керівник КП «Декоративні культури» та депутат міськради Сергій Луценко. Ще до обіду кущі на Соборному майдані були зрізані і оглядовий майданчик повернув свій весняний стан — коли там востаннє підрізали рослинність у 2019 році.

Щодо оглядового майданчика на Панянському бульварі із видом на Хрестовоздвиженський монастир, то Сергій Луценко повідомив, що під корінь видаляти рослинність не можна, бо вона тримає там крутий схил. Тому комунальники звернуться за допомогою до управління ДСНС, щоб вони надали свою автовишку із довгою стрілою, якої немає у «Декоративних культур».

Фото: Дядько

Схил під оглядовим майданчиком з видом на Хрестовоздвиженський монастир розчистять як тільки ДСНС надасть автовишку

Також Сергій Луценко зазначив на тому, що зараз у працівників підприємства «гаряча пора» — потрібно пересаджувати та поливати квіти, а також обприскувати амброзію (сьогодні тривали роботи на Вороніна).

Маємо надію, що комунальники заслужили на подяку за оперативне реагування на скаргу мешканця Полтави.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»