Комплекс навчально-попереджувальних та патріотично-просвітницьких заходів розпочато!

У вівторок, 10 березня, за ініціативи Громадської організації “Громадське об’єднання Полтава” спільно з Громадською організацією “Народний фронт Полтавщини” за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації розпочався Комплекс навчально-попереджувальних та патріотично-просвітницьких заходів серед населення Полтавщини.
На базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для секретарів сільських та селищних рад була проведена тематична дискусія на тему “Засоби захисту від інформаційної агресії та правила поведінки у стресових ситуаціях”.

В першій частині Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір нагадав, що Піст без духовної складової називається іншим словом – “дієта”. Піст – це час, коли людина може зупинитися і подумати, заглянути в свою душу.
Переносячи слова Владики на події сьогодення можна сказати, що піст – це час розставити орієнтири в інформаційному просторі, в черговий раз відділити правду від кривди, виділити основне з другорядного.

Дискусію продовжив Віталій Петрович Закладний, головний лікар Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру, роз’ясненням, що ж таке “інформаційна війна”, її основні ознаки та види. На яскравих прикладах він розказав, які люди стають активістами, чим вони керуються в своїх діях, як встановити чистоту їхніх намірів, об розібратись, та захистити себе від інформаційного нападу.

Наприкінці фахівець розповів про психологічну підтримку біженців та тих, хто повернувся з окупованих територій та побажав найнеобхіднішого – миру.

IMG_20150310_141322

IMG_20150310_140107