Команда «СМТ» Полтавської державної аграрної академії вдруге виборола Кубок міського голови на Фестивалі КВН

Володарі Кубку команда ПДАА та міський голова Олександр Мамай. Фото на згадку Володарі Кубку команда ПДАА та міський голова Олександр Мамай. Фото на згадку

Вчора у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся традиційний Фестиваль КВН-2017. Збірні команди полтавських ВНЗ змагалися за Кубок міського голови.

Перемогу виборювали п’ять збірних команд полтавських вишів:

  • Української медичної стоматакадемії;
  • Національного педагогічного університету;
  • Національного технічного університету;
  • Державної аграрної академії;
  • Університету економіки і торгівлі.

Підтримати своїх друзів, колег по вишу й просто весело провести час прийшли цілими студентськими родинами на чолі з ректорами. Вболівала за гравців і голова Студентської ради міста Олена Кашуба:

— Не можу визначити для себе фаворитів, тому що всі команди для мене як рідні. Впевнена, що кожен покаже справжній клас. Вболіватиму за всіх, а члени поважного журі, впевнена, виберуть найсильніших!

Голова Студентської ради міста Полтава Олена Кашуба Голова Студентської ради міста Полтава Олена Кашуба

Фестиваль включав 4 конкурсних епізоди. Під час привітання на тему «Прогулянка містом» команди демонстрували мініатюри. У розминці за тридцять секунд вигадували дотепні відповіді на запитання глядачів — полтавців та гостей міста. Третім, за програмою, був власний короткометражний відеосюжет на тему «Моя Полтава на мене схожа». На десерт залишили музичне завдання «Полтавські байки» — фактично, гумористичну міні-виставу.

Виступ Медичної академії Виступ Медичної академії

А доки члени журі визначали переможців, на присутніх чекав приємний сюрприз від Олександра Мамая. Зі своїми мініатюрами виступив відомий в Україні дует коміків «Брати Шумахери».

Виступ дуету «Сен-Тропе» Виступ дуету «Сен-Тропе»

Підіймали настрій Братья Шумахеры Підіймали настрій Братья Шумахеры

Також під час заходу розіграли подарунки від міського голови: 30 квитків на концерт легендарного українського рок-гурту «Океан Ельзи», що відбудеться в червні. Окрім того, ректори вишів, команди яких змагалися, отримали для своїх навчальних закладів по 20 квитків.

Подарунки чекали на учасників КВН і, звісно, переможців. Міський голова особисто привітав кожну команду:

— Я приємно вражений, здивований і приголомшений. Дякую всім командам, за миті радості й позитиву. Я завжди говорив і говоритиму, що молодь нашого міста — найкраща! Спостерігаючи за вами, знову в цьому пересвідчився. І пам’ятайте, що усе в ваших руках. Я в вас вірю! Полтаво, нам є чим пишатися!

Команда Полтавського національного технічного університету Команда Полтавського національного технічного університету

Усі охочі мали змогу зробити фото на пам'ять біля тематичних фотозон Усі охочі мали змогу зробити фото на пам’ять біля тематичних фотозон

Найбажаніший приз — Кубок, за рішенням журі, другий рік поспіль виборола команда «СМТ» ПДАА. Кожна збірна отримала сертифікат на 10 тисяч гривень та 50 квитків на концерт рок-гурту «Океан Ельзи».

Свято завершилось, а всі присутні отримали флаєри на концерт до Дня молоді. Організатори відкрили секрет: запросили на урочистості Макса Барських, гурти «Антитіла» та «MMDANCE».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради