Команда «Полтававодоканалу» взяла участь у змаганнях повнопривідної техніки

Вихідними в селі Гора під Полтавою відбувся всеукраїнський збір любителів повнопривідної автомототехніки. Власники позашляховиків, баггі та квадроциклів змагалися в заїздах екстремальними ділянками та долали різноманітні перешкоди. Полтавщину, серед інших, гідно представила й команда КП «Полтававодоканал».

Розпочався збір любителів повного приводу зранку суботи на Театральній площі Полтави. Близько 200 екіпажів з’їхалися в центр міста на своєрідний парад техніки. 

Після демонстрації потужностей учасники заїздів колоною вирушили до приміського села Гора. Саме на тутешніх схилах і відбулися заїзди по бездоріжжю трасами різної складності. Змагалися як у подоланні спецділянок, так і в форсуванні місцевості за допомогою GPS-навігації.

На параді перед театром ім. Гоголя На параді перед театром ім. Гоголя

Серед учасників була й команда КП «Полтававодоканалу» на повнопривідному позашляховику. З нагоди стартів авто прикрасили наліпками з логотипом підприємства, а також прапорами Полтавщини та України.

— Займаюся екстремальним автоспортом з 2011 року, — говорить пілот команди, генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев. — Збирали авто два роки. Скільки коштів витратили, сказати важко, адже основні роботи виконували власноруч.

Штурманом у генерального директора — начальник Карлівської дільниці підприємства Роман Сезоненко. Вдвох діяли злагоджено: коли Василь Воротинцев не міг подолати перешкоду, сидячи за кермом, йому на допомогу приходив напарник, фіксуючи гак лебідки в потрібному місці, аби авто могло витягти саме себе.

Не всі учасники завершили змагання без втрат. Наприклад, киянин Володимир Криворучко, який стартував на потужному рамному позашляховику з номерним знаком «Хижак». Екс-кременчужанин витратив на збирання автомонстра 4 роки та регулярно бере участь в екстремальних стартах. Цього разу його екіпаж не зміг фінішувати через пошкодження заднього мосту авто.

— Всю машину перебрали, а задній міст не чіпали, — поділився враженнями після заїзду пілот. — От деталь і «стомилася». Та нічого страшного: замінимо — візьмемо участь у наступних змаганнях.

Не маючи змоги самостійно подолати залишок ділянки після пошкодження авто, команда звернулася за допомогою. Витягали «Хижака» гуртом Василь Воротинцев на своєму авто, а також пілот команди з Гадяча на переробленому «УАЗі».

Гендиректор «Полтававодоканалу» Василь ВоротинцевГендиректор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев

Команда Василя Воротинцева Команда Василя Воротинцева

Не дивлячись на мряку та сильний вітер, на схилах приміської Гори зібралося чимало глядачів. Від побаченого були у захваті. 

— Молодці й учасники, й організатори, — каже Григорій Макуха, котрий уважно спостерігав за екстремальними заїздами. — Аж самому захотілося стартувати, та свою «Ниву» продав кілька років тому.

У підсумку команда КП «Полтававодоканал» посіла друге місце у класі авто «супер хард». Переможці змагань отримали цінні подарунки.

Олена КОРНІЙЧУК