Команда Матковського підтримує здорові ініціативи

У Полтаві завершилися змагання серед 8 аматорських команд з міні-футболу, які проходили за підтримки команди Андрія Матковського

8 аматорських футбольних команд міста завершили змагатися за звання кращої у відкритому чемпіонаті Подільського району з міні-футболу. Змагання — розповідають організатори — проходять вже в сімнадцяте.

— І навіть погодні умови, котрі були на початку весни, не стали на заваді проведення чемпіонату, — розповідає голова оркомітету заходу, депутат міської ради Сергій Луценко.

Переможцями чемпіонату стала команда «Тантал». Її капітан Владислав Снидка розповідає — стати першими вдалося завдяки якісній підготовці гравців та належній організації змагань.

На нагородження та урочисте закриття чемпіонату завітали депутати міської ради. Серед них і співорганізатор змагань Андрій Матковський. Він зазначив: одним із пріоритетних напрямків роботи його команди є створення умов, аби молодь більше займалася спортом. В рамках програми «Здорове місто» це і, зокрема, будівництво спортивних майданчиків, комплексів та, власне, і організація ось таких турнірів.

Андрій ПЕТРОВ