Колишній міський голова Олександр Мамай відмовився від претензій на посаду

Колишній Полтавський міський голова Олександр МамайКолишній Полтавський міський голова Олександр Мамай

Полтавська міська рада працює у штатному режимі. Сьогодні депутати на комісіях почали затверджувати заступників міського голови. А сам мер Мамай здався та відмовився претендувати на посаду.

У міськраді є повне взаєморозуміння між 5 фракціями: «БПП «Солідарність», «СДП», «Рідне Місто», «Самопоміч» та «Свобода». Також секретар міськради, тимчасово виконуючий обов’язки мера Олександр Шамота налагодив комунікацію з начальниками управлінь.

Сьогодні у міськраді проходять комісії для затвердження заступників міського голови. Депутати на них голосують одноголосно. Це ще раз підтверджує їх консолідовану позицію.

Депутати і далі реалізовуватимуть спільний план розвитку міста. А вже найближчим часом проведуть чергове засідання 17-ї сесії. Мабуть, тому колишній Полтавський міський голова Олександр Мамай і визнав свою поразку. Про це він повідомив у коментарі виданню «Коло»:

— Якщо мене не пускають, то керують вони поки що. Я битися з ними не буду, мені 50 років. 

Нагадаємо, що минулої п’ятниці більшість депутатів Полтавської міської ради висловили недовіру Олександру Мамаю. Міського голови з таким прізвищем більше не існує. Тимчасово виконує обов’язки мера секретар міськради Олександр Шамота.

Прес-служба Полтавської міської ради