Коли у Полтаві почнеться опалювальний сезон?

Останніми днями, напевно, кожному з нас вранці важко прощатися з тепленькою ковдрою і ступати в цей пронизуючий осінній день. І в кожного в цей момент, за виключенням щасливих власників «індивідуалки», виникає питання: коли ж батареї в будинках стануть гарячими ? Все традиційно просто: коли середньодобова температура повітря не перевищуватиме +8 градусів. Про це 0532.uaрозповів заступник головного інженера «Полтаватеплоенерго» Олег Баюн:

–        З 24 вересня у Полтаві триває перевірка теплового господарства на готовність  до опалювального сезону. В систему пускають холодну воду, щоб перевірити об’єкти теплової системи. Котельні у Полтаві готові до початку опалювального сезону практично на 100%. А їх у підпорядкуванні «Полтаватеплоенерго» — 90. Підставою для початку опалювального сезону є температурний режим зовнішнього повітря. Якщо середньодобова температура повітря протягом 3-х діб поспіль буде нижчою за +8С°, тоді органи місцевого самоврядування приймають рішення про початок опалювального сезону. А фахівці «Полтаватеплоенерго», відповідно, протягом двох днів пускають в роботу теплове господарство Полтави та 4-х районних центрів області де підприємство надає свої послуги. Лікарні, школи, дитячі садочки традиційно у разі необхідності зможуть отримати тепло достроково: для цього їм необхідно лише звернутися з відповідним листом до «Полтаватеплоенерго».

Зазначимо, що, скоріш за все, опалювальний сезон у Полтаві не почнеться раніше традиційного 15 жовтня: не зважаючи на сьогоднішню холоднечу, протягом найближчих 10 днів денна температура повітря у Полтаві становитиме від +12 до +16, а нічна – від +5 до +10.