Книги та конструктори за малюнок: Департамент будівництва Полтавської ОДА прийматиме роботи на конкурс «Школа майбутнього» до 7 червня

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА продовжив конкурс дитячих малюнків «Школа майбутнього» до 7 червня. Конкурс оголосили до Дня захисту дітей. Переможці, яких оберуть лайками, отримають книги для розвитку та конструктори Lego.

Головна умова конкурсу — зобразити дитяче бачення школи майбутного. Ця тема актуальна не тільки через свято, а й завдяки осучасненню освітніх закладів, яке зараз проводить Міністерство регіонального розвитку. 

Малюнки учасники проносять в приймальню Департаменту по вулиці Зигіна, 1 (останні двері направо), або ж надсилають сканкопії у приватні повідомлення на сторінку у Facebook. Прийом малюнків продовжили до 7 червня, так як усі бажаючі не встигли до 01.06.

— Ми й не очікували, що бажаючих буде так багато. Тому вирішили продовжити наш конкурс. Цікаве бачення школи в очах малечі. Більшість діток, які беруть участь у конкурсі відвідують садочок, або йдуть цього року до першого класу, — розповідає директор Департаменту Тимофій Голбан.

Призи за перше місце Призи за перше місце

Призи за друге місце Призи за друге місце

Призи за третє місце Призи за третє місце

Після закінчення прийому малюнки опублікують на сторінці Департаменту у Facebook. А підписники лайками визначать трьох переможців. Голосування триватиме до 14 червня. Діти, роботи яких наберуть найбільше вподобань, отримають книги та конструктори відповідно до отриманого призового місця. 

З малюнків усіх учасників зроблять галерею у приміщенні Департаменту. Тому їх бачитимуть усі відвідувачі. Вікових обмежень для учасників немає. Так само як і до стилю самих малюнків. 

З усіма питаннями звертайтеся на сторінку Департаменту у Facebook: www.facebook.com/poltava.dep.bud

Це не перший конкурс від Департаменту будівництва. Наприклад, весною на сторінці в Facebook розіграли книги Лева Вайнгорта «Записки провінційного архітектора».

Прес-служба Полтавської ОДА