Керівництво області перевірило стан виконання будівельних робіт на шляху Р-52 «Дніпро — Петриківка — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка»

Під час робочої наради голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко обговорив з підрядниками поточні питання.

Наразі триває будівництво підпірної стінки однієї з опор — встановлюється опалубка та заливається бетон. Сюди вже залито понад 100 кубів бетону. Роботи тривають одразу на декількох майданчиках з різних сторін перехрестя. Підрядні організації запевняють, що роботи ведуться цілодобово. 

На запитання Валерія Головка чи існують проблеми щодо виконання робіт, голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко доповіла, що до Служби автомобільних доріг у неї немає жодних питань:

— Такого грандіозного проекту наш район не бачив дуже давно. Уся технічна документація готова. Якщо і виникають якісь питання, то спільно з підрядником ми їх вирішуємо якнайскоріше. 

Будівництво транспортної розв’язки Будівництво транспортної розв’язки

Підрядник виконує роботи згідно визначеного часу і задовольняє вимоги голови Полтавської ОДА.

— Темпи мене задовольняють. Цей масштабний проект Полтавщини реалізується досить успішно. Я хотів би, щоб такі темпи були і наступного року. Адже ми поставили завдання закінчити будівельні роботи до кінця 2018 року і здати дорогу в експлуатацію, — говорить Валерій Головко. — Є цілковита підтримка від уряду. Наявна уся необхідна документація та фахові спеціалісти, які виконують роботи.

Енергетики області зазначили, що в четвер планують зібрати нараду та вирішити наявні питання, щодо прокладання мережі за проектом.

— Усі рішення потрібно узгодити з місцевими користувачами, щоб не завдати їм незручностей. На нараді приймемо рішення, щоб уникнути будь-яких питань, — говорить замісник технічного директора Михайло Білас.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко Голова Полтавської ОДА Валерій Головко

Валерій Головко попросив доповісти йому результат наради, щоб під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом доповісти йому реальний стан будівельних робіт.

— Цього року у нас завдання завершити роботи по межі Полтавського і Кременчуцького району, а наступного року завершити розв’язку і віддати її в експлуатацію. Для цього ми маємо підтримку від держави, тож ми цілком реалізуємо цей проект.

Прес-служба Полтавської ОДА