Керівники комунальних служб міста перевірили виконання дорожніх робіт у Полтаві

У місті тривають ремонтні роботи дорожнього покриття та житлового фонду. Вчора заступник міського голови Андрій Лямін та керівники комунальних установ перевіряли хід робіт, аби виявити проблемні ділянки та віднайти шляхи їх ремонту.

Особливу увагу приділили перевірці робіт із заміни асфальтного покриття на автошляхах Полтави. Заступник міського голови Андрій Лямін особисто оглянув оновлений відрізок дороги по вулиці Гребінки та ділянку шляху по вулиці Половка, що на в’їзді до міста.

Посадовець перевірив відновлення благоустрою комунальним підприємством «Полтававодоканал» після проведення ремонтних робіт на колекторі по Половка. До підприємства виникли зауваження щодо неналежного відновлення благоустрою. 

Ремонт колектора по вул. Половка Ремонт колектора по вул. Половка

— Засипати розритий колектор рекомендовано піском, а не землею. Це дасть змогу уникнути просідання і руйнації дорожнього покриття. Інспекції з контролю за благоустроєм доручили направити припис до КП «Полтававодоканал» щодо належного виконання ремонтних робіт, — наголошують фахівці.

Не оминули увагою і дворові проїзди. Зокрема, перевірили якість виконання робіт у дворі будинку по Кучеренка, 3. Відтепер тут відремонтовані усі проїзди та тротуари, а біля під’їздів облаштовані пандуси для зручного пересування людей з обмеженими можливостями.

— Зробимо усе можливе для того, аби відремонтувати якомога більше дворів. Роботи вестимуться відповідно до графіків, доки дозволятимуть погодні умови. Цей двір відремонтували і вже розпочали заміну покриття на Кучеренка, 9, — зауважив Андрій Лямін.

Відрементовані міждворові проїзди по вулиці Кучеренка Відрементовані міждворові проїзди по вулиці Кучеренка

Заступник міського голвои Андрій Лямін під час співлкування з мешканкою будинку по вул. Кучеренка, 9 Заступник міського голвои Андрій Лямін під час співлкування з мешканкою будинку по вул. Кучеренка, 9

Мешканці зазначеного будинку подякували комунальникам за роботу. Розповіли, що нещодавно в їхньому помешканні відремонтували дах, а тепер приведуть до ладу і двір.

Проконтролювали представники міськради і хід робіт біля ринку «Браїлки». Окрім заміни асфальтного покриття на тротуарах, тут заплановане облаштування автомобільної стоянки. Ремонтні роботи уже розпочалися.

Перевіряючі також надали доручення щодо покосу трави на червоних лініях вулиць та прибудинкових територіях. Про їх виконання керівники комунальних служб звітуватимуть за тиждень.

Довідково:

Всього на капітальний ремонт автошляхів цьогоріч заплановано понад 146 мільйонів гривень, на поточний — 30 мільйонів. На капітальний ремонт внутрішньо-квартальних проїздів житлових будинків виділено 15 мільйонів гривень.

Заплановано фінансування ремонту тротуарів по вулицях Івана Мазепи, Великотирнівській, Героїв Сталінграду, Маршала Бірюзова, Петра Юрченка.

Також планується капітальний ремонт вулиць, провулків, проїзних частин за адресами: вул. Зіньківська (від вул. Шведська Могила до межі міста), пров. Кустарний, пров. Братів Шеметів (від вул. Симона Петлюри до вул. Ватутіна), вул. Ціолковського (від від вул. Грушевського до вул. Алмазна), бульвару Нестерова, вулиці і бульвару Богдана Хмельницького, вулиць Алмазної, Героїв-Чорнобильців, Сапіго, Курчатова, Героїв Сталінграду та багато інших.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради