Керівника “Полтавафарму” звинуватили у підкупі поліцменів

 Керівника полтавського комунального підприємства мережі аптек “Полтавафарм” Валерія Прядка звинувачують у підкупі поліцменів .

Спеціалізована антикорупційна прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням проти нього .

Також по справі проходить начальник  відділу безпеки цього ж підприємства щодо надання неправомірної вигоди службовій особі.

Як повідомив у Facebook заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, слідство  встановило, що хабар надавали службовим особам Управління протидії наркозлочинності ГУ Національної поліції в Полтавській області.

Мета – прискорення процедури обстеження приміщень аптек на відповідність вимогам для здійснення реалізації та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Як повідомляється, з моменту доручення розслідування детективам НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів САП для його завершення знадобилось 30 днів.