Керівник Полтавської ОДА задоволений ходом реконструкції обласної філармонії

Представники Полтавської ОДА, на чолі з керівником області Валерієм Головком, провели робочу нараду у приміщенні обласної філармонії. Нині капітальний ремонт об’єкту проводять фахівці «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія». Посадовці перевірили, чи за графіком йдуть роботи, та вислухали побажання очільника закладу та будівельників.

Оглянувши об’єкт та поспілкувавшись з учасниками процесу, керівник області відзначив: ходом та якістю реконструкції задоволений. Та для того, аби ремонт і далі йшов за графіком, в ОДА планують залучити додатково 10 млн. грн. з обласного бюджету. Також Валерій Головко звернувся до фахівців «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» з пропозицією внести зміни до проекту та якнайшвидше розпочати оздоблення фасаду філармонії, аби встигнути до початку холодів. 

Валерій Головко Валерій Головко

Оглядав реконструкцію і начальник Управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан.

— Роботи йдуть за графіком, — говорить посадовець. — Виробничі питання, що виникають по ходу робіт, стосуються специфіки старої будівлі. Але усі нюанси оперативно вирішуються. Претензій же до якості оздоблення немає.

Директор філармонії Олег Тищик не приховує задоволення від того, що вже невдовзі мистецький заклад постане перед відвідувачами у радикально новому вигляді.

— Ми чекали реконструкції довгих 8 років, відколи тут сталася пожежа, — розповідає Олег Тищик. — Загалом же, ремонту філармонія не знала ще з 1986 року. 

Нині, за словами директора закладу, він ретельно слідкує за тим, аби всі роботи виконувалися якнайкраще. Наприклад, аби не спотворювати старовинний фасад, працівники підрядника роблять внутрішнє утеплення стін. Вже встановили енергоощадні вікна, зараз замінюють проводку та почали облаштування глядацької зали. Паралельно керівництво філармонії придивляється до крісел, які встановлять у залі наприкінці реконструкції. 

Ігор Заіка Ігор Заіка

Виконроб «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» Ігор Заіка стверджує: хоча старовинну будівлю і технічно складно ремонтувати, його фахівці дають цьому раду. І, у разі стабільного фінансування, оновлена Полтавська обласна філармонія зможе приймати глядачів уже наступного року.

Прес-служба «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія»