Керівник поліції Полтави зустрівся із студентами-іноземцями і попередив їх про відповідальність за злочини

Олександр Терела зустрівся із студентами-іноземцями, повідомив, що їх охороняє закон, але й вони самі понесуть відповідальність за можливі злочини

Відбулася зустріч керівника поліції Полтави Олександра Терели зі студентами-іноземцями Української медичної стоматологічної академії та Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка.

Спілкуючись із студентами, правоохоронці мали на меті донести до студентів-іноземців, які перебувають на території України, важливість та необхідність дотримання законності — як під час навчання, так і під час дозвілля. Детально пояснили присутнім їх права та обов’язки, а також розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за правопорушення. Крім того, поліцейські надали поради, як не стати жертвою злочину.

— Наша основна мета — захистити вас під час перебування на території нашої держави. Ви захищені законом, як і будь-який громадянин України, але згідно Конституції ви також несете повну відповідальність за дії, які вчиняєте. Тому закликаю вас до максимальної співпраці, взаємоповаги, та розуміння. Пам’ятайте, що у будь-якій ситуації, ви можете звернутись до поліції. На всі повідомлення та факти буде миттєва реакція, — повідомив Олександр Терела.

Нагадаємо, що 30 квітня біля пам’ятника М.В.Гоголю іноземні студенти проломили полтавцю голову. 28 травня іноземці побилися із місцевими біля «New York Street Pizza». 11 червня на вул. Котляревського стався інцидент за участю іноземних студентів, двох із них госпіталізували з ножовими пораненнями.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»