Каплін відповів Бублику

Дорогий друже, Юрію! 

Про те, що ви дорогий, переконаний, добре знає і фракція БПП, і коаліція. Ви звернулися до мене з пропозицією поділитися вашим досвідом виходу із коаліції. Поділіться краще грошима, які ви отримали за вступ до БПП, а потім за вихід з БПП, плюс за перехід у команду відомого олігарха. Жартую, друже Юрію. Вірю, що ви чесний політик. Був один гріх, коли ви підтримали регіонала Мамая. Але, як кажуть у народі: «один раз не …».

Дорогий друже Юрію, щодо вашої пропозиції виступити мені з трибуни ВР та оголосити про вихід із фракції та коаліції — повідомляю, що зробив це ще рік тому. У середу, 17 лютого 2016 року. Дивіться відео.

КАПЛІН: УЧОРА ПАРЛАМЕНТ ЗРАДИВ УКРАЇНЦІВ. Я І СУГОНЯКО ВИХОДИМО З КОАЛІЦІЇ

Але ви могли цього не знати, дорогий друже Юрію, бо згідно з офіційним сайтом Верховної Ради, ви були відсутні на цьому пленарному засіданні. Дивіться скріншот.

Бажаю, дорогий друже Юрію, успіхів у вашій безкорисливій самовідданій боротьбі. І принагідно повідомляю, якщо ви ще цього не знаєте: не зважаючи на ваш виступ з трибуни — ви продовжуєте бути членом коаліції і будете ним, доки про це не оголосить Парубій. Дивіться ще один скріншот. 

На річницю своєї заяви я подав до Парламенту проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів порушення головою Верховної Ради Парубієм А.В. Закону України «Про Регламент ВРУ» в частині не оголошення повідомлень депутатів про вихід із груп, фракцій та коаліції. 

Окремо повідомляю, що рік тому звернувся до суду аби зобов’язати спікера Парубія оголосити про мій вихід, проте злочинна влада сфальшувала всі рішення судів аж до Верховного. Отже готую скаргу в Європейський суд з прав людини.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)