Каплін упіймав черговий сміттєвий конвой Садового на Полтавщині, частину відходів встигли підкинути під Дніпро

Народний депутат Сергій Каплін разом із поліцією затримав 7 машин зі львівським сміттям в Кременчуцькому районі. 2 з них уже встигли викинути непотріб в 200 метрах від Дніпра.

Водії опирались, але зізнались — завантажувались на «Львівкомунтрансі», вміст фур і документи показувати не хотіли, але запах їх видав. На лобовому склі машин були прикріплені порожні бланки зі штампом львівського сміттєперевізника «Грінера Україна».

«Це вторгнення караванів зі львівським сміттям вже стає схожим на „гумконвої“ із Росії. Третій раз за два тижні непотріб, з яким не хоче розбиратись Садовий, ловимо на Полтавщині. Тільки сьогодні 7 машин в трьох різних місцях на виїздах з Кременчука. Це все одно, що поставити відро зі своїми смердючими об’їдками під двері сусіду, бо тобі лінь його винести. Ми вже зареєстрували у Верховній Раді Тимчасову слідчу комісію щодо нелегального переміщення відходів по всій Україні і відповідати мають організатори цієї сміттєвої епідемії, а не тільки водії, яких всліпу посилають куди-небудь підкинути цей непотріб», — заявив Сергій Каплін.

Впіймані водії сміттєвого каравану на Полтавщині зізнались, де завантажились

Каплін: Не дозволимо Садовому засмічувати Україну

До речі, впійманим водіям куратори телефоном підказали версію для показів, нібито везуть брудний вантаж вони у Одесу. Однак документів при собі у сміттєвозів не було, папери з новим пунктом призначення пообіцяли підвезти. Втім кілька машин із колони із непотребом виявилися спритнішими і розвантажились прямо в зеленій зоні поблизу Дніпра.

«Від навали сміття усього 200 метрів до води, на протилежному березі Кременчук. Продукти гниття та хімікати із цієї кучугури дуже швидко потраплять у водойму і течія рознесе сміттєву заразу по кількох областях. „Сміттєпоміч“ хоче розповсюдити екологічну катастрофу на всю Україну і нам треба це зупинити всіма можливими способами», — додав лідер Соціал-демократичної партії.

Сергій Каплін також зустрівся із першим заступником прокурора полтавської області. Правоохоронці вирішили арештувати машини із сміттєвого каравану. Окремо завели справу щодо скидання непотребу поблизу Дніпра.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)