Каплін та соціал-демократи вибили ще 5 мільйонів грн. на об’єкти Полтавщини

Народний депутат Сергій Каплін добився виділення чергових 5 мільйонів гривень бюджетної субвенції на ремонт та реконструкцію медичних та освітніх закладів області. За ці кошти, зокрема буде завершена добудова та розширення обласної станції швидкої медичної допомоги.

«Нам вдалося вибити ще 1,3 млн на Центр екстреної медицини та медицини катастроф. За цей ресурс ми сподіваємось вже у другій половині року завершити зведення нового приміщення швидкої та додаткового поверху в будівлі. А отже працівники отримають достатньої місця для праці та відпочинку, бо цим людям із над відповідальною роботою зараз доводиться тіснитися. За моїм запитом на це будівництво вже надійшли 3,5 мільйони гривень і роботи вже в розпалі», — заявив Каплін.

Лідер Соціал-демократичної партії також додав, що отримав для області і кошти на закінчення благоустрою ґанку Полтавської обласної бібліотеки ім. Котляревського. Розбиті плити та сходи до книгозбірні почали міняти ще торік. 

Виконає СДП і свою обіцянку відремонтувати дах хірургічного корпусу обласної лікарні, який не мінявся від 70-х років. На ці цілі Сергій Каплін витребував у Уряду 1,25 млн грн.

«Також ми розпочинаємо новий проект із розширення матеріальної бази єдиної в області школи зимових видів спорту. Зараз тут навчається 500 дітей. Завдяки ресурсу, який вдалося вибити соціал-демократам оновляться приміщення для занять наших майбутніх олімпійських чемпіонів. Серед вихованців закладу вже є кандидати на участь в наступних зимових олімпійських та параолімпійських іграх і ми сподіваємося, що наш вклад допоможе їм в комфортніших умовах готуватись до здобуття медалей», — заявив голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота. 

Нагадаємо, торік соціал-демократи Полтавщини за вибиті бюджетні кошти реалізували багато масштабних проектів із заміни вікон, зокрема в обласному госпіталі ветеранів, онкоцентрі, лікарні відновлювального лікування, санаторії для дітей-спинальників. Завдяки новим метало-пластиковим конструкціям за цей опалювальний сезон вдалося зекономити від 30 до 40% енергоресурсів. 

Нині Сергій Каплін та СДП працюють над проектами комплексної термомодернізації стін та фасадів цих закладів.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)