Каплін: Профспілки солідарні з новою опозицією у вимозі підвищення зарплати-мінімалки до 10 000 грн і пенсії до 5 000 грн

В рамках робочої поїздки на Харківщину голова Соціалістичної партії зустрівся з об‘єднанням профспілок Харківської області. Як Представник профспілок у Парламенті він обговорив із захисниками людей праці найнагальніші проблеми регіону і та план боротьби за соціальні і трудові права українців.

«Харківщина свого часу була промисловим локомотивом, а зараз рахує заводи, які невпинно вимирають. Тутешні профспілки виступають за широкомасштабну реіндустріалізацію. Промисловості потрібна державна підтримка, замовлення, інвестиції і інновації!!! Люди вимагають погашення боргів і повернення роботи», — розповів Сергій Каплін.

Традиційно в профспілковому середовищі обговорили і урядові пенсійну та медичну реформи. Сергій Каплін, як Представник профспілок подавав до Парламенту пропозиції ФПУ, які могли б суттєво підтримати людей на заслуженому відпочинку.

«Профспілки також солідарні з новою опозицією в вимозі збільшення зарплати-мінімалки до 10000 гривень, а мінімальної пенсії до 5000. Спілчани не раз виходили з нами на акції протесту до Кабміну і ВР, щоб добитися гідних соцстандартів. Паралельно ми ведемо і спільну законотворчу роботу для покращення соціального захисту та захисту трудових прав людей праці», — додав профспілковий омбудсмен.

Не оминули увагою і одну з найгостріших нині для Федерації профспілок України тему захисту профспілкового майна. По всій країні влада почала наступ на власність спілок. В Полтаві і на Закарпатті зараз виселяють Будинки профспілок, з порушенням всіх законів і норм. Харківські профспілки разом з колегами із усіх областей готові рішуче боротись за збереження майна і проти свавілля влади і судів.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)