Каплін: Перевіримо декларації мафії Мамая-Матковського та розслідуємо їх злочини в Парламентській ТСК

НАБУ і НАЗК мають перевірити декларації Мамая, Шевченка, Матковського, депутатів «ширки» та членів їхніх сімей. Соціал-демократична партія винесла на розгляд Штабу спротиву таку пропозицію лідера СДП Сергія Капліна

«Статки членів мафії Мамая-Матковського мають перевірити антикорупційні органи. Якщо Штаб спротиву в Полтаві підтримає таку пропозицію СДП — ми разом із народними депутатами із різних фракцій Верховної Ради звернемося до НАБУ і НАЗК з вимогою провести такі перевірки. Такий крок можуть підтримати і проконтролювати процес розслідування походження активів до півсотні парламентарів», — заявив Сергій Каплін.

Лідер Соціал-демократичної партії також додав, що сьогодні разом із народним депутатом Костянтином Іщейкіним зареєстрували спільний проект постанови про створення ТСК щодо подій 5 квітня в Полтаві та корупційних зловживань мера та «ширки», що призвели до акцій протесту у місті.

«Мер Полтави із «ширкою» своїми корупційними оборудками залили місто кров’ю, а тепер відмовляються виконувати вимоги Штабу спротиву — мешканців, активістів та депутатів. Зареєстрували з колегою-депутатом від Полтавщини Костянтином Іщейкіним постанову про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка розбереться з обставинами кривавих подій біля арки та їх реальними винуватцями — мафією Мамая-Матковського. Ми вже подали до ВР постанову про перевибори Полтавського міського голови. Однак злодій, який обікрав місто не може піти безкарно на відпочинок чи знову пробувати прорватися в крісло цукровим шляхом», — додав нардеп.

Лідер СДП також закликав полтавців приєднуватися до автопробігу додому до Мамая. Депутати і активісти о 16:00 збираються під міськрадою на машинах і мікроавтобусах. Штаб спротиву просить містян приходити самим і брати друзів, щоб показати меру силу громади і добитися виконання вимог.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)