Каплін обговорив із Президентом проблеми полтавських підприємців. Зустріч тривала понад 2 години

Полтавський нардеп Сергій Каплін зустрівся із Президентом Петром Порошенком аби обговорити нагальні питання та проблеми українців. Лідер соціал-демократів наголосив на необхідності рішучих дій щодо захисту малого та середнього бізнесу в частині зниження податку для ФОПів ІІ групи. Гарант пообіцяв підтримати ініціативу Соціал-демократичної партії по всій країні.

Голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в полтавській міськраді Олександр Шамота вже зареєстрував проект рішення міськради, згідно з яким ставка єдиного податку для підприємців ІІ групи в Полтаві має знизитись удвічі. Долю ФОПівців тепер мають вирішити депутати вже на сесії, 31 січня. Тим часом лідер СДП Сергій Каплін зустрівся з Президентом, аби той підтримав ініціативу з порятунку малого бізнесу по всій країні.

— Я вчора зустрічався з Президентом. Говорили понад 2 години, зокрема й про порятунок малого та середнього бізнесу. Нам вдалося допомогти людям праці — ми підвищили мінімалку до 3200 і тепер будемо контролювати аби працедавці не зловживали на цьому. Ніяких скорочень та переведень на півставки. Але разом із цим непомірно виросла ставка єдиного податку для бізнесу. Петро Порошенко пообіцяв, що фракції БПП підтримуватимуть ініціативи аналогічні тій, яку подав Шамота в Полтаві, по всій країні. Я буду говорити з Садовим та Юлією Тимошенко, аби їхні депутати також впряглися в цю справу. Це питання в якому ми маємо консолідуватися і всі разом зменшити навантаження на ФОПівців, — заявив Сергій Каплін в ефірі телеканалу NewsOne.

Каплін обговорив із Президентом шляхи порятунку малого бізнесу

В разі, якщо Ініціативу соціал-демократів підтримають в Полтавській міськраді. Понад 5 000 місцевих підприємців отримають змогу сплачувати майже вполовину нижчу ставку єдиного податку. За словами нардепа — цей крок здатен значно зміцнити та укріпити позиції підприємництва.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)