Каплін: Нова опозиція не дозволить дерибанити майно профспілок Полтавщини

Виступ голови Соціалістичної партії Сергія КаплінаВиступ голови Соціалістичної партії Сергія Капліна

Нова опозиція, створена в столиці під час Маршу порожніх каструль, впротивагу псевдоопозиції в Парламенті, стане на захист Полтавського будинку профспілок. Про це під час оголошення Маніфесту нової опозиції заявив голова Соціалістичної партії Сергій Каплін. 

На недільній акції під Парламентом, на яку вийшли СПУ, Соціал-демократична партія, Партія пенсіонерів, Робітнича партія і Партія зелених, а також профспілчани, учасники вирішили живою стіною загородити українські профспілки та 6,5 мільйонів трудящих-спілчан, яких сьогодні намагаються знищити та відібрати у них майно.

«В Полтаві та на Закарпатті злочинці накинули оком на місцеві будинки профспілок та іншу нерухомість. Ті, хто простягає руки до народного майна отримають від цього ж народу достойного відкоша. Часи самоуправства і тотального геноциду минули. Відсьогодні прості люди — представники нової народної опозиції, разом із усіма українськими лівими готові боротися зі ставлениками мафії та олігархату за права трудящих і за їхніх захисників-профспілки», — заявив Сергій Каплін.

Микола ПервакМикола Первак

Представник профспілок у Парламенті також додав, що народна опозиція поставила ультиматум і крайній строк тим, хто посягає на профспілкові будинки.

«Ми даємо час до середи, аби забрати свої брудні лапи від профспілкового майна. Кожного причетного до рейдерства та дерибану народної власності буде суворо покарано за законом», — наголосив парламентський профспілковий омбудсмен Сергій Каплін.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)