Каплін: Ми не боїмось робити те, що свого часу боялись робити Юля, Порошенко та Янукович

Соціал-демократична партія (СДП) всерйоз взялася за очистку своїх рядів від зрадників та тушок. Соціал-демократи почали процедуру відкликання одразу кількох депутатів полтавської міської та районної рад.

На останньому засіданні політради обласного осередку СДП соціал-демократи одностайно проголосували за виключення з лав партії депутата міської ради Дениса Поліщука. Однопартійці ще на минулому засіданні висловили колезі недовіру та висунули цілий перелік претензій. Утім, замість того, щоб прийти на партзбори і надати співпартійцям пояснення, Денис Поліщук цей захід проігнорував. Очевидно це й сколихнуло шальки терезів у бік його остаточного виключення з партії. Як стало відомо з посту Валерія Прядка, очільника обласної парторганізації, окрім виключення зі списків партії соціал-демократи також планують розпочати стосовно Поліщука процедуру імперативного мандата. Разом із ним збираються також відкликати депутата міської ради Сергія Луценка та кількох депутатів районних рад.

— Ось це і є справжня демократія. Будучи у відрядженні дізнався, що політрада прийняла низку важливих рішень. Це їхнє право — наша мета побудувати справжню партію знизу догори. До Поліщука давно виникали питання у всіх співпартійці, він уперто ігнорував партійні заходи, не ходив на збори. Сталося те, що сталося. Тепер його мандат має отримати той, хто розуміє, що таке дисципліна і спільний курс та буде їх дотримуватись,- прокоментував рішення політради голова СДП Сергій Каплін.

Лідер соціал-демократів зазначив, що очищення — це природній процес, нато, коли партія має ідеологію, має на меті змінити державу і має президентські й парламентські амбіції.

— Ми робимо те, чого не робила Юля, Порошенко і тд. Це як рак: спочатку метастази вражають партію, потім державу. Отже ми їх прибираємо, вирізаємо, знищуємо. Я вважаю, це правильний шлях, гарних потенційних політиків дуже багато. Наші двері відкриті. Правила одні для всіх. Без винятків — наголосив Каплін. 

Сам Денис Поліщук у соцмережі фейсбук заявив, що для нього таке рішення однопартійців стало несподіванкою. Зокрема, без п’яти хвилин екс-депутат пише, що дізнався про таке рішення співпартійців з того ж таки фейсбуку. Утім голова міського осередку СДП Олександр Шамота спростував цю інформацію.

— Мне один из журналистов задавал вопрос по поводу доказательств нарушения партийной дисциплины Полищуком….Какие еще нужны доказательства…? Вопрос к руководителям других парт. организаций. Вам нужны такие индивидуалисты? Которые становятся депутатами за счет партии, благодаря работе всей организации на результат, а потом плюют на этих людей которые их выдвигали и благодаря работе которых партия прошла в гор совет?

Да, я долго пытался вразумить Дениса, но всему есть граница…

Возмущает то, что он якобы узнал о решении полит совета из соц сетей …… он знал о дате, времени, месте проведения и о сути претензий к нему и был приглашен на это заседание… но он решил наплевать думая, что мы не примим решение об исключении и отзыве — Хер там…

До этого я был первым кто пытаплся решить проблему без потерь, но тут я был первым кто поднял руку за отзыв хотя бы потому, что Полищук стал депутатом благодаря работе всей комады СДП- Тупикина, Вертелецкого, Гниденка, Грузды, Кривошты, Билай, Блохи, Васильева, Харенко, Рагулина и многих других партийцев которые были кандидатами но не прошли, — написав Шамота насвїй сторінці. Свій допис він проілюстрував світлиною смс-повідомленя, надісланого симпатиками СДП у Полтаві.

Аналогічні звернення отримав і опублікував Валерій Прядко.

Аби не допустити жодних ісенуацій навколо цієї ситуації, головний соціал-демократ країни виступив з жорсткою заявою в ефірі телеканалу NewsOne. 

Каплін: Ми виганяємо з СДП депутатів-зрадників, бо з них виростають "яценюки-пашинські"

— Для мене він перестав існувати після нашоі останньоі зустрічі, коли Денис Поліщук почав просити аби я його фірмі пролобіював тендери в Міністерстві оборони інакше він на бачить себе у партії. А якщо будуть тендери, то можна і партію фінансувати.

Потім я почув від інших членів полтавської команди про його заяви, що ніби партія не допомагає його бізнесу, не «рішає» йому замовлення. Потім він почав вимагати аби ті кошти які передбачені для депутатів облради освоювали через його «кантору».

Потім ця його шокуюча «свадьба» з Партією Удовіченка, коли він почав триматися ніби за «юбку» цієі партії: відвідувати іх заходи, акції, бігати радитись про кожний крок з іх партбосами. Це, навіть, іх керівництво шокувало. Почали сміятися з Дениса з нас, смітися через його цей «шпагат» між партіями. Потім, систематичний ігнор всіх партійних заходів і партійноі роботи, дисципліни.

Далі, почалися скарги людей про те, що цей «хлопчик» маніпулює фактами та приписує собі чужі або колективні досягнення. Вершиною цинізму було голосування за «арку».

Все можна зрозуміти. Все можна пробачити. Я навмисне відійшов у сторону і чекав мудрості з його боку, командності, чесності і прозорості.

І ось я дізнаюсь з фб, що політрада прийняла таке рішення. Сприйняв я його не просто. Був схильний дати йому шанс, час подумати. Але наші члени політради цього цинізму більше терпіти не могли. Рішення одностайне. Отже, тендери від Міноборони, арка, дисципліна, брехня, маніпуляціі, зрада, приховане тушкування і крапка!

Крок правильний, з таких Поліщуків потім виростають Пашинські, Авакови, Яценюки. Це ракова пухлина на тілі партії. Сьогодні вона вражає партію, завтра коли партія заходить у велику владу — вражає Краіну.

Юля Тимошенко не вирізала такі пухлини і тепер народ має горе з цими «лозінськими і пашинськими». Я буду рішучим і справедливим, не дам жодного шансу зрадникам.

P.S. Але це ще означає, що маємо подвоіти обсяги роботи депутатів: працювати за себе і за того хлопця-зрадника. До речі, користуючись нагодою хочу привітати однопартійців, сьогодні отримали соціологію: ми зрівнялися з Батьківщиною Ю.Тимошенко у області. І це тільки початок!

Гидко розчаровуватися. А були такі грандіозні плани щодо нього, щодо Луценка, Командірова.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)