Каплін: Моє місце в санкційному списку — відповідь вигадкам про «агента Кремля»

Народний депутат Сергій Каплін — єдиний полтавський «мажоритарник», який потрапив до списку осіб, щодо яких Російська Федерація ввела спеціальні економічні заходи. Всього в санкційному списку 322 українських політика та посадовця.

«Це відповідь тим, хто дарував мені балалайки і вигадував нісенітниці про те, що я — «агент Кремля». Щось і половини тих, хто найголосніше про це кричав нема в санкційному списку. Я — єдиний полтавський нардеп-мажоританик, проти якого ввели економічні обмеження. Жеваго я депутатом не вважаю — його на жодному засіданні Парламенту не було. І санкції проти нього — це спосіб розбірок із ним, як із бізнесменом. Так само — я один із небагатьох кандидатів у Президенти, які потрапили до санкційного списку», — заявив Каплін.

Нардеп також додав, що жодні російські санкції для нього не мають ніякого значення і ніяк не вплинуть на його життя. 

«У нас свої завдання — підвищення зарплат і пенсій для українців, створення нових робочих місць і прошу іноземні столиці не вплутувати мене в геополітичні фальшиві ігри. Краще б ЗМІ так активізувалися по шахтарям і показували як вони страждають під землею. Пройде час, історія все розставить на свої місця: народи скинуть диктаторів, доб’ються свободи, справедливості та миру» — резюмував Каплін.

Прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України