Каплін: Міністр Петренко і Ківа підробили документи Соцпартії — прокуратура відкрила кримінальну справу

Прокуратура відкрила кримінальну справу на Іллю Ківу за підробку документів Соціалістичної партії України в Мін’юсті. Відповідний документ опублікував голова Соціалістичної партії України Сергій Каплін.

У відповідь на звернення нардепа прокуратура Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне правопорушення за ст. 358 ч.4 щодо протиправної державної реєстрації змін даних Соціалістичної партії України.

«Кива — самозванець і вже фігурант кримінальної справи про підробку документів Соцпартії. Нагадаю, 24 січня близько 20:00 група осіб на чолі з радником міністра внутрішніх справ Іллею Кивою, Міністром юстиції України Павлом Петренком, Директором департаменту державної реєстрації, державним реєстратором Діденко Г.І. виключили з реєстру все керівництво Соцпартії, підмінили склад Політради та Політвиконкому СПУ, чим порушили права більш ніж 150 тисяч дійсних членів СПУ», — заявив голова Соціалістичної партії України Сергій Каплін.

Нардеп також вимагає змінити підслідність справи і доручити розслідування Національному антикорупційному бюро України.

«Оскільки до фальсифікації реєстрації Соцпартії причетні особи, які займають особливо відповідальне становище, а саме міністри, звернувся до САП та НАБУ взяти справу на контроль і зайнятись розслідуванням рейдерського захоплення політсили організованою злочинною групою високопосадовців», — додав Каплін.

Прес-служба Соціалістичної партії України