Каплін: Мамай і Матковський прикривають геноцид ФОПів розпусканням пліток

«Ширка» у міськраді завалила рішення про зниження єдиного податку для підприємців другої групи. Не голосували за вдвічі меншу ставку Андрій Матковський та інші депутати із Блоку Проти Підприємців, які самі є ФОПами 2 групи. Забрали у малого бізнесу можливість заощадити, щоб зберегти робочі місця, загалом 26 депутатів.

«БПП знову підтвердив, що є Блоком Проти Підприємців. Пів фракції проголосувало проти нижчого єдиного податку, решта утримались. Вони маніпулюють розміром ставки, хоча насправді їм просто плювати на податкові витрати конкурентів. Мамай вигадує, що міськрада не має права приймати такі рішення. Однак закон дозволяє радам змінювати ставку — і так вже зробили в Сумах і готуються у інших містах. Мамай і Матковський просто вигадують казки, аби прикрити офіційне оголошення війни міським підприємцям», — розповів ініціатор правки про зниження ставки ЄП Олександр Шамота.

Міський голова в спробі відволікти увагу від антипідприємницького кроку ради вирішив розпустити плітки, нібито заяви СДП щодо підтримки Президентом податкової знижки — вигадка. На підтвердження цього — Мамай зачитав пост людини, яка не має жодного стосунку до офіційних зустрічей Глави держави, однак стверджує, що Петро Порошенко із Сергієм Капліним не зустрічався.

Дезу від Мамая одразу ж «розбив» Олександр Шамота: на сайті ФПУ опубліковане офіційне повідомлення про зустріч Представника профспілок у ВР Сергія Капліна та керівництва Федерації профспілок із Президентом.

«Ця істерика Мамая та БПП із вигадками і плітками не стане димовою завісою для геноциду ФОПів, який вони сьогодні здійснили. Ми вимагатимемо розпустити фракцію — у нас є імперативний мандат і цей плювок на 50 тисяч полтавців привід його застосувати! Певен, що підприємці на базарах швидко зберуть підписи проти своїх ворогів. Я звернусь до Президента, щоб він теж провів генеральне прибирання в рядах своєї партії на місцях. І ще раз наголошую — Президент України підтримує дрібних підприємців в частині зменшення податкового тягаря. А до співавторів мого законопроекту про зниження ставки вже долучився народний депутат від БПП Андрій Немировський», — заявив лідер СДП Сергій Каплін.

Окрім антипідприємницького рішення, на сесії міськради «ширка» також розвалила МШЕД та знову прийняла непрозорий бюджет.

«Мамай кілька місяців ховав від депутатів бюджет, щоб не дай Боже ніхто не встиг поправити суми на висвітлення його «подвигів», які в рази перевищують видатки на підручники в школи чи на ліки в садочки. Місто вбухає 90 мільйонів на те, щоб харків’яни так прибирали сніг, що проїхати не можна було, а при цьому дешевший в утриманні і надійніший МШЕД — просто ліквідовують», — додав голова фракції СДП Олександр Шамота.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)