Канадський підприємець та експерт з менеджменту ІТ-проектів розповість полтавцям про особисту ефективність

Любомир Хабурський Любомир Хабурський | Фото: Львівська бізнес-школа УКУ

28 листопада о 18:00 у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) пройде відкрита лекція юриста та експерта з менеджменту масштабних ІТ-проектів Любомира Хабурського. Тема заходу — особиста ефективність.

Любомир Хабурський — юрист та експерт з менеджменту масштабних ІТ-проектів. Працював у Міністерстві юстиції Канади та Верховному суді Канади. Створив консультаційну фірму у сфері ІТ. Здобував освіту у п’яти ВНЗ Канади: Торонтському університеті, Оттавському університеті, Університеті Макгілла, Osgoode Hall Law School та Law Society of Upper Canada.

Також Любомир Хабурський — гостьовий спікер Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). На одній із зустрічей зі Спільнотою LvBS лектор радив не картати себе за минуле. Замість того, говорить він, аби озиратися назад, краще думати, що робитимете далі і сфокусуватися на цьому: 

— Найбільше нас лякають невдача і неуспіх. Але подивіться, як багато людей дають собі раду з невдачами! Страх нас дуже стримує. Кожна людина у житті має моменти сумніву. Однак усі, хто багато здобув, визнають, що пережили багато невдач. Як казав Вінстон Черчилль, успіх — це шлях від невдачі до невдачі, головне — не втрачати ентузіазму!

Темою лекції у Полтаві стане особиста ефективність в різних аспектах: комунікації, професійний розвиток, інновації та цінності. Вона стане першою для Хабурського у Полтаві.

Організатори лекції — УАЛ Полтава — на одному із занять Організатори лекції — УАЛ Полтава — на одному із занять

Організатори заходу — полтавський осередок Українському Академії Лідерства. Один з її менторів Святослав Келим-Золотайко говорить, що цей захід цінний для студентів УАЛу, бо нинішній набір вперше організовуватиме захід у нашому місті:

— Як і цієї весни, ми проводимо лекцію у якості подарунку для полтавців. Адже спікери такого рівня дають багато поживи для розуму. Наші студенти вчитимуться організації подій: від ідеї і до її успішної реалізації. Тільки на практиці можна отримати справжні знання та досвід. Тому користь отримають як полтавці, так і «уалівці».

Вхід на захід — за квитками музею: дітям та студентам — 10 грн, дорослим — 20 грн.

У разі додаткових питань: (093) 672-88-97 (Уляна).

Нагадаємо, у квітні цього року УАЛ організовував у Полтаві лекцію відомого історика Ярослава Грицака, а у червні — підприємця та громадського діяча Валерія Пекара.

Роман ПОВЗИК