Із виїзного засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

На порядку денному питання про повторний розгляд листа ФОП Кропивки Лесі Іванівни щодо внесення змін до рішення позачергової двадцять сьомої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 04.10.2019 “Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками”.

Попередньо на ім’я голови комісії надійшло звернення від Лесі Кропивки з проханням розглянути питання щодо внесення змін до додатку 2 цього рішення п.17, змінивши колонку 8 «Код для визначення функціонального використання земельної ділянки «з 03.10 на 07.01 на підставі Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку». Дана технічна помилка унеможливлює функціонування закладу, оскільки використання території носить сезонний характер.

Члени комісії разом із начальником Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрієм Трегубовим виїхали на місце та з’ясували, які об’єкти знаходяться на даній території.

Як розповів Олександр Кісільов, присутні виявили, що на одній із земельних ділянок знаходиться частина будівлі. Члени комісії заслухали інформацію, взяли її до відома. У результаті обговорень, дійшли згоди надати можливість внести зміни до проєкту землеустрою. Розгляд цього питання повторно винесуть на чергове засідання постійної комісії.

Публікацію створено за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради.