Інтелектуальне ГБО Autogas Italia, технології сьогодення і майбутнього

Компанія «Автотранс» — офіційний представник торгової марки Autogas Italia в Україні — провела дводенний семінар для майстрів зі встановлення та обслуговування газобалонного обладнання «Autogas Italia». Отримати повну інформацію про найсучасніше і високотехнологічне обладнання з’їхалися партнери компанії «Автотранс» з усієї України.

Даний семінар, за доброю традицією, провів головний конструктор і засновник компанії «Autogas Italia» Вальтер Мадреперла. Протягом семінару виробники ГБО Autogas Italia провели повний теоретичний курс підготовки для тих фахівців, які займаються встановленням італійського ГБО «Autogas Italia» в Україні. В рамках семінару були детально розглянуті основні вузли і компоненти ГБО «Autogas Italia». Одночасно з цим, детально були розглянуті всі функції програмного забезпечення і його останніх оновлень, за допомогою якого проводиться налаштування ГБО.

Непідробний інтерес викликало обладнання «Autogas Italia» призначене для встановлення на дизельні двигуни. Тема газодизелю на даний момент вважається однією з найперспективніших, тому саме по ній у більшості слухачів і були питання.

Крім теоретичної частини, було проведено ще й практичний курс, де всі охочі змогли познайомитися з роботою італійського ГБО «Autogas Italia», встановленого на малотонажний комерційний транспорт на прикладі FIAT Doblo з бензиновим двигуном, WV Crafter і сідельний тягач DAF з дизельними ДВЗ. Для любителів адреналіну і драйву був представлений спорткар Subaru Impreza WRX STI, переобладнаний під роботу на газі завдяки обладнанню «Autogas Italia».

Компанія Autogas Italia — передовик в сфері виробництва ГБО для всіх типів двигунів. На семінарі були представлені також переобладнані в Італії, для роботи на газі, поштові катери компанії DHL, тепловози, новітні розробки в сфері чіп тюнінгу всіх типів ДВЗ, газодизельні генератори, а також обладнання для діагностики автомобілів.

Всі учасники семінару по закінченню навчання отримали відповідні сертифікати на встановлення систем ГБО «Autogas Italia». На думку учасників, для того, щоб завжди бути в курсі світових інновацій ГБО, таких семінарів має бути якомога більше. А тих, хто не зміг взяти участь, ми будемо раді бачити на наступному нашому семінарі, про дату проведення якого повідомимо трохи пізніше.

«Інтелектуальне ГБО Autogas Italia, технології сьогодення і майбутнього.» Семінар компанії АВТОТРАНС

Якщо Ви вже замислились над тим, де можна встановити ГБО в Полтаві, якщо Вам потрібна дійсно професійна інсталяція газу на авто, діагностика або ремонт, телефонуйте і записуйтесь за номером (050) 404-51-59, або приїжджайте до нас на «Майстерню ГБО» за адресою м. Полтава, вул. Ковпака, 15.

За результатами Autobooking.com у номінації «Встановлення і обслуговування ГБО» кращим визнано нашу мережу автогазових СТО «Майстерня ГБО». Ви безсумнівно будете задоволені якістю наших послуг!

Андрій ПЕТРОВ