Інна Іщенко представила конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини»

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій

Сьогодні, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко представила майбутній конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини». Він є заходом цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки.

Метою конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам. 

Участь у конкурсі можуть взяти усі охочі: фізичні та юридичні особи підприємці, громадяни України, які мають власну оригінальну бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів та передбачає створення нових робочих місць, досягнення економічного ефекту. Участь є відкритою та безкоштовною.

Конкурс проводитимуть у два етапи. Перший етап передбачає збір та аналіз заявок-учасників, в яких попередньо сформована майбутня бізнес-ідея із створення нового або розширення діючого виробництва з метою подальшого отримання прибутку. 

Після чого відберуть найкращі проекти, які перейдуть до другого етапу. У якому учасникам запропонують пройти навчання з оформлення та підготовки інвестиційних проектів, обрахунку окупності, фінансових зисків тощо.

— Навчання планується провести в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки, — зазначила Інна Іщенко.

Усі учасники другого туру отримають сертифікати про проходження навчання, а переможці конкурсу візьмуть участь в Міжнародному економічному форумі «Полтавщина: створюємо разом нові можливості», який відбудеться 12 жовтня. У рамках форуму, також планується урочисте нагородження переможців пам’ятними та цінними призами.

Інна Іщенко розповіла, що кращі проекти представлять під час виставки в рамках Форуму на відповідних експозиційних банерах та стендах. Тобто кожен переможець, крім відзнак, отримає різносторонню промоцію своєї ідеї, а саме: професійно оформлені перекладені англійською мовою буклети; поширення своїх проектів серед мережі міжнародних представництв України, дорадчого органу при Кабінеті Міністрів з супроводу інвестицій UkraineInvest, сайт обласної державної адміністрації та майбутній портал «Інвестуйте в Полтавщину». 

— Орієнтовно планується розглянути проекти за різними галузевими напрямами, а саме: туризм, охорона здоров’я, освіта та наука, спорт, розваги, дозвілля, агропромисловий розвиток, інфраструктура та транспорт, альтернативна енергетика та енергоефективні технології, промислове виробництво. Також розглядатимуться заявки на start-up проекти, як окрема категорія, — продовжує Інна Іщенко.

Офіційно Конкурс оголосять протягом поточного тижня. Усю інформацію про нього розмістять на сайті облдержадміністрації та максимально розповсюдять в ЗМІ та інтернет-ресурсах.

Прес-служба Полтавської ОДА