InGreen третій раз запросив у Полтаву бандуриста Віктора Пашника

Бандурист Віктор Пашник Бандурист Віктор Пашник | Фото: Катерина Белозерцева

24 листопада у Полтавській державній аграрній академії відбувся сольний концерт Віктора Пашника. Організатор — керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох.

Віктор Пашник — бандурист та гітарист, лауреат багатьох музичних конкурсів, переможець одного з найвідоміших українських фестивалів «Червона Рута-2003» у жанрі авторської пісні. Це вже третій сольний концерт талановитого бандуриста у Полтаві. Наше місто так сподобалося виконавцеві, що він із радістю відгукнувся на пропозицію приїхати ще раз. Цього року було кардинально змінено формат заходу. Концерт проходив не у Галереї Мистецтв, як раніше, і вхід на концерт був вільний та відкритий для усіх бажаючих. Кожен міг почути щиру патріотичну українську пісню. А на виході стояла «Скринька Подяки» музикантові і кожен особисто міг визначити, яка сума коштів є достойною таланту виконавця. Також адміністрація Полтавської державної аграрної академії абсолютно безкоштовно надала приміщення для концерту!

Попередні два роки на концерт щоразу приходило близько сотні слухачів. Цього року патріотичний захід об’єднав майже двісті однодумців, які протягом двох годин почули авторські та народні пісні виконані українською та білоруською мовами. Спілкування із сучасним українським кобзарем-філософом зачепило найтонші струни душі у слухачів різного віку. Віктор майстерно змінював музичний супровід: співав під бандуру та гітару. Він виконав ліричні та філософські пісні, козацькі та революційні. Його творчість спонукає замислитися над реаліями сучасності та над власним життям. Хтось вже чув його пісні, а хтось вперше ознайомився із творчістю музиканта. Враження у слухачів залишилися найкращі. Завершальну пісню концерту «Зелене жито» дружно співав увесь зал. Напередодні концерту у мережі проходило голосування за пісню, яку точно виконає бандурист. Найактивніше до голосування долучилися полтавські дівчата, які обрали пісню «Відьма».

Віктор Пашник відмітив, що у Полтаві дуже гарні дівчата:

—​ Мені дуже сподобалася Полтава, тому я з радістю втретє приїхав на концерт. Це душевне місто, де живуть гостинні люди, привітні хлопці та красиві дівчата. Дякую за запрошення та дякую полтавським слухачам.

Організатор концерту Ольга Влох дуже вдячна усім учасникам заходу:

—​ Ми вже втретє проводимо такий концерт і цього року кардинально змінили його формат. Ми зробили вільний вхід для всіх бажаючих, щоб якомога більше полтавців ознайомилися з українською піснею, яка лине від чистого серця. Я щиро вдячна адміністрації Полтавської державної аграрної академії, яка надала нам приміщення для концерту абсолютно безкоштовно! Я рада, що зібралося вдвічі більше слухачів, ніж минулого року. Приємно що прийшли батьки з дітками. Адже наші екскурсії та концерти плекають любов до рідної культури, розширюють світогляд та формують повагу до України. І відвідувати такі патріотичні заходи варто з наймолодшого віку.

Ольга Влох та Віктор Пашник

Вечір був надзвичайно душевний. Тож будемо із нетерпінням чекати зустрічі з мандрівним філософом Віктором Пашником наступного року. А вже зараз можна приєднатися до інших патріотичних заходів для дорослих та дітей, які організує клуб InGreen у Полтаві. Деталі на сайті — ingreen.in.ua.

Автор фото — Катерина Белозерцева — fb.com/belozertsevaphoto.

Глаша ЗЕЛЕНА