Ігоря Сазонова обрали менеджером «Лтави» — Полтавської філії UA:Суспільне

Правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» провело співбесіди з кандидатами, які взяли участь у відкритому конкурсі на посаду менеджера Полтавської філії компанії

За результатами цього конкурсу менеджером «Полтавської регіональної дирекції «Лтава» став Сазонов Ігор Олександрович. Про це повідомили у Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Ігор Сазонов з 2015 року працює в Полтавській філії Суспільного (тоді ОДТРК). Обіймав посади заступника директора творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм, директора програм ТБ, головного та лінійного продюсера. Раніше працював в Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення у Полтавській області.

З 1 жовтня 2018 року Ігор Сазонов був тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера Полтавської філії ПАТ НСТУ «Лтава». Про цей досвід він говорить:

— З жовтня місяця я виконував обов’язки менеджера філії, за цей період встиг увійти в курс усіх справ філії, тож маю надію лише на приємні несподіванки. Найголовніше зараз завершити розпочате будівництво нових студійних декорацій та проведення ремонтних робіт для попередження подальшого руйнування пам’ятки історії та архітектури місцевого значення, в приміщенні якої є філія. Хочу подякувати колективу філії за підтримку і командну роботу адже попереду у нас ще дуже багато важливих планів для реалізації.

Загалом у конкурсному відборі на цю посаду отримано 4 заявки від кандидатів.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року менеджером Полтавської регіональної дирекції став Євгеній Сердюк, який звільнився у вересні 2018 року. Інший керівник, продюсер Ольга Журавльова, яка відповідає за редакційну політику, продовжує працювати на своїй посаді.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»