І в навчанні, і в дозвіллі: 5 сайтів, які стануть у пригоді школярам Полтавщини

Виділивши всього кілька хвилин на день для ознайомлення з цими сайтами, зможете швидко привести свій мозок в дію, збагатити знання та навчитися чомусь новому.

Prometheus — громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Викладачі кращих українських вишів читають лекції, які доступні для прослуховування, публікування та поширення будь-кому, хто охочий до пізнання чогось нового, освоєння нових галузей. Кожен курс складається із серії відео, які виходять протягом кількох тижнів, але навіть після закінчення курсу, він зберігається на сайті та доступний для проходження. Також після кожного уроку є тести для засвоєння інформації та можливість отримати диплом, закінчивши курс.

Музей фактів. На сайті міститься колекція ретельно відібраних відомостей із серії «А чи знаєте ви, що …», перевірених на достовірність і забезпечених джерелами. Зараз в колекції 3416 фактів. Ви також можете долучитись і поділитись цікавою інформацією, або просто почерпнути корисні знання. Можна читати все підряд, або обрати навмання за допомогою опції «випадковий факт».

Pianu — платформа для інтерактивного навчання гри на фортепіано. Можна обрати стиль музики, певну пісню, та навіть рівень складності навчання. Можна поставити на паузу, поки не вивчите необхідні акорди та ноти. Або експериментуйте та створюйте музику самі, визначивши ключ, в якому гратимете. Можна також змінити фон порталу та налаштувати інші опції. Клавішами вам служитиме ваша клавіатура.

Discoveric. На цьому сайті багато цікавої інформації для тих, хто хоче пізнати культуру, традиції та географічні особливості різних куточків світу. Хто збирається у подорож чи просто бажає проникнутися духом і традиціями інших країн. Тут зібрана актуальна інформація про всі країни світу, їх природні та архітектурні пам’ятки, історичні події і просто цікаві місця землі.

Цікаві факти про пісні. Присвячується усім любителям музики. На ресурсі можна дізнатися безліч цікавого і маловідомого про улюблені або просто знайомі пісні і їх виконавців. Автори сайту зібрали не тільки історію написання композицій, але і незвичайні, смішні або несподівані моменти, пов’язані із зарубіжною популярною музикою.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА