Хулігани обмалювали арку «Газетного ряду», яку до цього полтавці прикрасили квітами та віршами

У центрі Полтави невідомі намалювали непристойності зверху віршів та квітів на стінах арки «Газетного ряду» по вул. Соборності, 27

Увечері 28 жовтня невідомі намалювали на стінах арки «Газетного ряду» непристойності та лайливі слова. Написи були зроблені поверх намальованих місяць тому квітів та віршів. Про подію на власній сторінці у Facebook повідомила спільнота «Poltava Poem», яка розфарбовувала стіни квітами.

Наразі декілька місцевих мешканців заявили, що збираються написати заяви до поліції з приводу хуліганських дій. У відділі комунікацій ГУНП в Полтавській області повідомили, що патрульних поліцейських Полтави викликали на місце події. Вони зафіксували факт і передали доручення комунальним службам прибрати написи.

Поки ж представники «Poltava Poem» та інші небайдужі полтавці вже зібралися для того, щоби замалювати непристойні написи. Охочі допомогти можуть приєднатися до них або перерахувати кошти на картку 4731 2171 1278 2808 (Ольга Кремпоха).

Роботи з відновлення арки вже розпочалися

Нагадаємо, 5 квітня цього року під час протестів проти перекриття проходу житлового будинку на вул. Соборності, 27 пролилася кров. За 3 дні мер Полтави Олексндр Мамай заявив, що забудовник відмовився від ідеї зводити щось у проході. За півроку місцеві активісти прикрасили стіни арки колишнього «Газетного ряду» віршами та квітами. На одній стіні намалювали уривок з твору Івана Франка «Каменярі», на іншій — висловлювання Андрія Кузьменка («Скрябін») з його останнього інтерв’ю. За словами організаторів, «Poltava Poem» отримала дозволи на розфарбування стін.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»